»

Absolwenci

Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie wpłynąć na życie naszych absolwentów. Wielu z nich dzięki swojej ciężkiej pracy bierze udział w pokazach, programach telewizyjnych, udzielają się w prasie. Spora ich część prowadzi także swoje własne salony, studia makijażu i wizażu. Można powiedzieć, że są ludźmi sukcesu – gratulujemy!


Konrad Szymański

Konrad Szymański

Absolwent socjologii mediów i filologii angielskiej, wielbiciel sztuki, esteta. Odkąd pamięta pasjonował się formą i kolorem. Wymarzony zawód architekta zamienił na kreowanie wizerunku, zarówno w ubiorze, jak i wizażu. Swoją przygodę z makijażem i stylizacją rozpoczął w Agnieszka Broda School of make up. Wiedza i doświadczenie zdobyte tam pozwoliły mu pracować nie tylko z klientkami indywidualnymi, ale również na współprace przy tworzeniu różnego rodzaju projektów. Z ramienia Szkoły uczestniczył w odcinku programu Justyny Steczkowskiej. Współpracował Maciej Zień, Kamil Sobczyk, to tylko niektóre nazwiska, z którymi miał przyjemność współdziałać. Wrodzona łatwość nawiązywania kontaktów oraz chęć do przekazywania wiedzy umożliwiły mu rozwijanie swojej sciezki kariery także w kierunku szkolenia innych.

Jako pedagog i trener stworzył, prowadzi Warsztaty kreatywne w Agnieszka Broda School of make up. Reprezentuje szkołę jako wykładowca na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej zajmuje sie przybliżaniem studentkom kosmetologii zasad Dress Code’u. Obecnie jako trener-wizażysta oraz manager regionu pracuje dla kosmetycznej.


Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Absolwenta Agnieszka Broda School of make up. Obecnie makijażystka firmy Nouba oraz stylistka rzęs firmy Nouveau Lashes. Pracuje przy sesjach fotograficznych dla firm m.in. Levis, groszki.pl (2011), Karpiński Jewellery (2011), Natan (2011), Fuji film (2011), Axel springer (2011), Beauty oraz fashion, pokazach mody oraz klipach. Ma również duże doświadczenie w pracy przy produkcji telewizyjnych i estradowych show tj: „Tylko nas dwoje”(2010), „W obiektywie Justyny Steczkowskiej” (2010), „X-factor” (2011/ 2012), „Mam talent” (2011), „Bitwa na głosy” (2011/2012), „Siedem życzeń” (2012), „Eska music awards” (2011), „Hity na czasie radia eska” (2011). Udziela się również w internecie. Prowadziła cykl instruktarzy z makijażu dla portalu Agory „lula.pl” oraz prezentowała makijaże i technikę przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 w programie „Studio urody” Wirtualnej Polski. Występuje jako ekspert w prasie m.in. Show, Kosmetyka, Trendy.


Karolina Śmieszek

Karolina Śmieszek

Absolwentka Agnieszka Broda SCHOOL OF MAKE-UP, stylistyka rzęs Nouveau Lashes oraz Let’s Go. Wraz z Agnieszką i Anią uczestniczy w programach Justyny Steczkowskiej „Ach, co to był za ślub” oraz „Fotorodzinka”. Makijaż oraz stylizacja rzęs odmieniły jej życie. W butiku polskich projektantów (m.in. Roberta Kupisza) założyła pierwszy „Lash & Make-up Bar” w Toruniu (w prestiżowym miejscu na Rynku Staromiejskim PDT). Maluje do pokazów mody, uczestniczy w wielu sesjach m.in. współpracując na stałe z Agnieszką Broda oraz Michałem Pańszczykiem.


Anna Wasik

Anna Wasik

Makijażystka, stylistka, właścicielka PerTe Wizaż i Stylizacja.

W życiu ważna jest pasja, a marzenia są po to, żeby je realizować!

Makijażem i modą interesowałam się od zawsze. Szkoła „School of make up Agnieszki Brody” pozwoliła mi na zamianę moich marzeń w rzeczywistość. Kursy I i II stopnia zarówno z zakresu makijażu profesjonalnego jak i stylizacji ubioru oraz szkolenie z zakresu aplikacji rzęs metodą Let’s Go były dla mnie wyjątkowym czasem. Współpraca z profesjonalistami, zdobywanie wiedzy, ciągła praktyka sprawiła, że był to najpiękniejszy i najbardziej inspirujący okres w moim życiu. Każdy kolejny dzień sprawiał, że świat nabierał kolorów. Świat wizażu i stylizacji to moja bajka, ale podchodzę do niej profesjonalnie. Stale rozwijam swój warsztat pracy poprzez ciągłą praktykę i kolejne szkolenia. W grudniu 2013r. ukończyłam III stopień szkolenia ADVANCED LEVEL PRO i LVL Lashes w Biar Beauty Group.

Od 2011 roku pracuję z klientkami indywidualnymi. Jako stylistka pomagam im podkreślić atuty, zrozumieć modę, znaleźć swój styl – nie zapominając o klasyce i elegancji. Od marca 2013 roku współpracuję z Centrum Handlowym w Sosnowcu i Mikołowie odpowiadając za stylizacje w promocyjnych akcjach modowych. Jako wizażystka wykonuję makijaże ślubne, wieczorowe i artystyczne. Dni spędzone na sesjach zdjęciowych oraz na pokazach mody sprawiają, że czuję się spełniona. Przygotowanie makijaży modelek na Targach Ślubnych, a także współpraca przy sesji dla Mohito – to wyzwania, które z chęcią podjęłam. Dla takich dni pełnych wrażeń, spotkań z ludźmi i kreatywnej pracy – warto żyć!
Warto dążyć do realizacji swoich marzeń, bo dziś kocham to co robię!


Marta Wiola

Marta Wiola

www.martawiola.com

Moja przygoda z makijażem zaczęła się w AGNIESZKA BRODA SCHOOL OF MAKE UP gdzie ukończyłam kurs makijażu profesjonalnego I i II stopnia, kurs stylizacji rzęs NOUVEAU LASHES oraz BLINK&GO. Dzięki zdobytej wiedzy od razu zaczęłam swoją karierę jako makijażystka. Kolejnym etapem był kurs ADVANCED LEVEL PRO III stopnia. Obecnie prowadzę własną firmę MARTA WIOLA MAKE-UP, pracuję przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych, pokazach mody, klipach oraz spotach reklamowych, jak również z indywidualnymi klientkami wykonując makijaże okolicznościowe. Należę do grona wizażystów BIAR BEAUTY GROUP, w BBG wykonuję m.in. makijaże ślubne i wieczorowe. Współpracuję z salonami kosmetycznymi jako stylistka rzęs Nouveau Lashes.


Anita Baron

Anita Baron

www.facebook.com/AnitaBaronMakeUp

Mistrzyni makijażu, dzięki ogromnym umiejętnościom i kreatwności wygrała ogólnopolski konkurs Red Diamond 2015.Pasjonatka piękna ludzi i przestrzeni. Zainspirowana minimalistyczną architekturą nowoczesną, grafiką, sztuką użytkową i modą. Przygodę z makijażem rozpoczęła w szkole Agnieszki Brody, gdzie ukończyła kurs I i II a następnie III stopnia. Uczestniczyła w szkoleniach z nowych trendów, pokazie mody marki POTIS & VERSO, praktykach w salonie INGLOT. Zdobyła certyfikat jako stylistka rzęs Nouveau Lashes HD. To wszystko było solidną i motywującą podstawą do dalszego rozwijania pasji do makijażu i swoich umiejętności. Aktualnie realizuje się malując na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, teledyskach a także wykonując wszelkiego rodzaju makijaże okolicznościowe.


wizner

Krzysztof Wizner

Absolwent rocznej niepublicznej szkoły policealnej Biar Beauty Group. Zdolny, zawsze chętny do działania. Uczestniczył w wielu dodatkowych wydarzeniach organizowanych przez szkołę z których otrzymywał zdjęcia do port folio. Efekty jego współpracy ze szkołą można było podziwiać w magazynie Beauty Forum, na wielu portalach. Obecnie pracuje jako makijażysta marki MAC.


Renata Jackowska

Renata Jackowska

Motocyklistka z pasją malowania. Ukończyła wszystkie trzy stopnie makijażu w szkole Agnieszki Brody. Jest dodatkowo laureatką 3go miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Metamorfoza Bez Skalpela 2013, organizowanych przez Akademię Berendowicz& Kublin i Szkołę Makijażu Artis z Katowic. Wizażem zajmuje się od 2007 roku. Maluje na sesje zdjęciowe, również wykonuje makijaże prywatne okolicznościowe. W swoim portfolio ma zdjęcia ze współpracy z wieloma wspaniałymi fotografami, wizażystami i modelkami, modelami. Jej prace można zobaczyć na www.rene83.iportfolio.pl. Prowadzi także bloga makijażowego, gdzie pisze trochę o motocyklowych wyprawach jak i o swoich malunkach – www.mejkapyrenaty.blogspot.com.

„zajęcia u Agi w szkole to była jedna z lepszych rzeczy, jakie dotychczas mnie spotkały. Cieszę się, że mogłam poznać tak dobrą kadrę i że mogę mieć z Wami kontakt do dziś! ;)”.


Anna Bułkowska Jastal

Anna Bułkowska-Jastal

www.aniabulkowska.com

W 2008 roku ukończyłam kurs makijażu I i II stopnia Foundation Pro w szkole Agnieszki Brody. Od tego czasu wizaż pochłonął całe moje życie. Specjalizuję się w makijażu Fashion. Umiejętności zdobyte w Biar Beauty Group wykorzystuję uczestnicząc w licznych sesjach zdjęciowych i pokazach mody, mogę pochwalić się również kilkunastoma publikacjami prasowymi w polskich oraz zagranicznych magazynach. W ciągu ostatnich paru lat dzięki swojej pracy poznałam setki wspaniałych kobiet, które zaufały mi w kwestii makijażu. Na co dzień mam to szczęście, iż mogę pracować we własnym studiu wizażu. Make-up jest moją wielką pasją, a szkoła Agnieszki Brody pozwoliła mi ją rozwinąć.


Magdalena Rutkowska

Magdalena Rutkowska

Kosmetyka to coś, co pokochałam już jako mała dziewczynka dzięki mojej mamie, która od 32 lat prowadzi gabinet kosmetyczny autoryzowany przez firmę Doktor Babor. Zaraziłam się od mamy pasją do kosmetyków i pracy z ludźmi. Ukończyłam studium kosmetyczne i jestem studentką Zdrowia Publicznego. W gabinecie zajmuję się kosmetyką, stylizacją rzęs oraz makijażem. Współpracę z Biar Beauty rozpoczęłam w 2008 roku kursem przedłużania rzęs Nouveau Lashes metodą 1:1 oraz Blink&Go. Zauroczona profesjonalizmem firmy nie miałam wątpliwości, że to dopiero początek naszej współpracy. W 2012 roku ukończyłam kurs makijażu I i II stopnia, który dodał mi pewności siebie i pozwolił rozwinąć skrzydła.


Natalia Warchoł

Natalia Warchoł

Kosmetolog, wizażystka i stylistka rzęs marki Nouveau Lashes. Swoją gruntowną wiedzę zdobyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a także w szkole Agnieszki Brody – Agnieszka Broda School of Make-Up. Pracuje przy wielu komercyjnych sesjach fotograficznych, pokazach mody, a także z klientami prywatnymi. Vice Mistrzyni Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Artystycznego i Stylizacji ART VISAGE PRO. Nauka wizażu w Biar Beauty Group zmieniła jej pasję do makijażu w profesjonalizm.


Ewelina Binkowska

Ewelina Binkowska

Nazywam się Ewelina Binkowska, i zacznę od tego, iż połowę swojego życia poświęciłam muzyce, najpierw Szkoła I i II stopnia w klasie fortepianu a później wiele lat na scenie i w końcu uzyskany Państwowy Dyplom Artystki Estrady o specjalizacji Piosenkarka. Idąc dalej w kierunku sztuki rozwinęłam drugą moja pasję – sztukę wydobywania piękna z każdej kobiety potocznie zwaną wizażem. Kulisy pracy w showbiznesie uświadomiły mi, jak ważnym elementem wizerunku każdego artysty jest właśnie perfekcyjnie wykonany makijaż. W 2012 roku miałam to szczęście, że trafiłam do jednych z najlepszych w tym kraju nauczycieli i ukończyłam kurs I i II stopnia oraz Blink&Go w prestiżowej Szkole Agnieszka Broda School of Make-Up. Posiadam także międzynarodowy certyfikat od firmy Astonishing Nails ukończenia kursu stylizacji paznokci metodą żelową. Byłam wizażystką na kilku dużych akcjach m.in. na Wiosennym Evencie Modowym w Bielsku-Białej. Uważam, że makijaż jest dla kobiety czymś równie ważnym jak suknia ślubna dla panny młodej. Odpowiedni makijaż potrafi wydobyć z nas piękno, którego posiadanie nie każda z Pań jest świadoma. Odpowiednio wykonany makijaż dzienny sprawi, że będziemy wyglądały świeżo, promiennie niczym kropla rosy na wiosennej trawie, wieczorowy zaś sprawi, że będziemy błyszczały jak diament w odpowiedniej dla siebie oprawie. Jesienią 2012 roku udało mi się stworzyć miejsce kultu tej dziedziny – własne Studio wizażu, stylizacji rzęs i paznokci, które pod nazwą Diamonds Studio znajdziecie Państwo w Będzinie. Serdecznie Zapraszam!


Iwona Jelonek

Iwona Jelonek

Makijaż i kosmetyka od zawsze były jej pasją. Skończyła Studium Kosmetyczne. Jednak dalej chciała poszerzyć swoją wiedzę na temat makijażu. Spełniła swoje marzenie i wybrała sie na Kurs Makijażu Foundation PRO I, II stopnia i jak sama określa „to był strzał w dziesiątkę, wiele sie nauczyłam, nabrałam doświadczenia”. Następnie ukończyła szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Nouveau Lashes. Kolejno Kurs Makijażu Advanced PRO III stopień, który podszlifował wcześniej zdobyte umiejetnosci. Na co dzień zajmuję się kosmetyką, wizażem i przedłużaniem rzęs. Obecnie prowadzi salon kosmetyczny ESTETICA – Studio Urody i Wizażu.


Katarzyna Powała

Katarzyna Powała

Absolwentka kulturoznawstwa UŚ. Makijażystka marki Shiseido.Pasja do makijażu była we mnie od zawsze. Pierwszym nauczycielem była dla mnie mama – zawsze byłam zapatrzona jak starannie i pięknie wykonuje swój makijaż. Od niej też dostałam swój pierwszy zestaw kosmetyków. Intensywnie szukałam nauczyciela, który by usystematyzował wiedzę i zaskoczył mnie nowymi metodami. Znalazłam najlepsze miejsce!! Szkołę Agnieszki Brody, w której pokazano mi nowe możliwości rozwoju kariery. Nauczyłam się nieznanych mi dotąd form makijażu, takich jak makijaż mężczyzn czy makijaż fotograficzny. Wiedza ta pozwoliło mi znacznie rozszerzyć portfolio oferowanych usług. Moją pierwszą pracą w dziedzinie beauty była perfumeria Sephora. Rozpoczynałam jako konsultanta-wizażysta, później specjalistka. W 2010 rozpoczęłam współpracę ze światową marką makijażową Smashbox. Obecnie pracuje jako wizażysta i konsultant marki Shiseido. W ogólnopolskim konkursie Mistrz makijażu (Sephora) otrzymałam wyróżnienie za makijaż „Barbarella”. Uwielbiam malować. W moim przekonaniu jest to trochę podobne do psychoterapii. Uwielbiam kiedy kobiety pięknieją i uśmiechają się do swojego odbicia w lustrze. Jest to dla mnie absolutnie bezcenne.


Katarzyna Barth

Katarzyna Barth

Z wykształcenia jestem kosmetologiem oraz magistrem Turystyki Uzdrowiskowej i Odnowy Biologicznej. Zajmuję się jednak wizażem oraz stylizacją rzęs. Dzięki zajęciom w Szkole Agnieszka Broda School of make-up, odkryłam w sobie pasję, dzięki czemu moja praca stała się przyjemnością. W szkole Agnieszki Brody ukończyłam profesjonalny kurs wizażu I i II stopnia. Kolejnym etapem było szkolenie z przedłużania rzęs metodą Nouvea Lashes oraz Blink&Go. Wkrótce potem skończyłam kurs makijażu Advanced – PRO. Ostatnia moja stylizacja ślubna (makijaż i fryzura) zgłoszona na konkurs organizowany przez Biar Beauty Group ukazała się w magazynie „Ślubne fryzury i makijaże”. W moim mieście (Nowym Sączu) współpracuję z kilkoma salonami kosmetycznymi, gdzie zajmuję się stylizacją rzęs. Współpracuję także z fotografem, dzięki czemu pracuję jako makijażystka przy wielu sesjach zdjęciowych. Spełniam się również jako nauczycielka makijażu. Prowadzę kursy wizażu i stylizacji w Agencji Rozwoju Społecznego oraz Krajowym Ośrodku Rozwoju Społecznego w Nowym Sączu. Ponadto prowadzę także własny salon Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs.


Marta Modras

Marta Modras

W życiu każdego człowieka przychodzą takie chwile, że postanawia coś zmienić. Ja postanowiłam zmienić całą swoją karierę i spełnić swoje marzenia. W sierpniu 2011 roku trafiłam na kurs wizażu I i II stopnia do Biar Beauty Group. Od tego czasu jestem stałą bywalczynią w szkole Agnieszki Brody. Odbyłam kurs przedłużania rzęs Blink & Go, kurs wizażu III stopnia, kurs kamuflażu, kurs makijażu odmładzającego. Nabrałam pewności siebie, a dzięki zdobytym umiejętnościom zrealizowałam kilka sesji zdjęciowych. Ponadto wzięłam udział w kilku konkursach wizażu (nieskromnie powiem, że z sukcesami). Przede mną staż w firmie Inglot, a potem pragnę działać na własny rachunek. Wiem jednak, że w myślach (i nie tylko) na pewno będę wracać do miejsca, które ukształtowało moją karierę czyli Biar Beauty Group.


Magdalena Adamska

Magdalena Adamska

Chwile spędzone w Biar Beauty Group z pewnością należą do najfajniejszych w życiu. Wszystko dlatego, że były w stu procentach poświęcone pracy nad czymś, co kocham – na doskonaleniu umiejętności make-up`owych. Szkolenie otworzyło wiele drzwi np. na praktyki i pracę w salonie Inglot. Dzięki nabytym umiejętnościom wzięłam udział jako makijażystka w kilkudziesięciu sesjach i pokazach. Bardzo miło wspominam szkołę Agnieszki Brody i całym sercem polecam zarówno szkolenia jak i ekipę.


Magdalena Pietrzak – Matleena

Magdalena Pietrzak – Matleena

Do szkoły Agnieszki Brody trafiłam w lutym 2008 roku, gdzie skończyłam kurs I i II stopnia makijażu profesjonalnego. Ukończyłam również studium kosmetyczne, a w późniejszym czasie szkolenie ze stylizacji paznokci u Doroty Zawiszy oraz w końcu szkolenie z przedłużania rzęs metodą Blink & Go również w Biar Beauty Group. W tym czasie starałam się mocno rozwijać swoje umiejętności w kwestii makijażu, uczestnicząc w wielu sesjach zdjęciowych i wykonując makijaże na prywatnych Klientkach. Posiadam własną firmę MATLEENA WIZAŻ, która mam nadzieję prężnie się rozwinie. Dodatkowo można mnie znaleźć w Katowickiej AP EDUKACJI, gdzie prowadzę kursy wizażu.


Jowita Barcz

Jowita Barcz

Makijaż interesował mnie „od zawsze”, ale nigdy nie było właściwego momentu aby się tym zająć „na poważnie”. Najpierw praca w Szkole Bezpiecznej Jazdy Tomka Czopika, a później przez kilka lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy. W międzyczasie w 2010r zrobiłam kurs przedłużania i stylizacji paznokci w ABC Nailstore w Katowicach, tak dla samej siebie. W ubiegłym roku zrezygnowałam z pracy PH i szukałam czegoś w czym będę mogła się spełnić i zrobić coś dla siebie. Wpadłam na pomysł, żeby otworzyć swój salon, tylko inny od wszystkich… Trudna sprawa..;) Znalazłam Twoją szkołę w internecie, i tak oto poznałam Ciebie. Okazało się, że wizaż max mnie wciągnął, skończyłam kurs I i II stopnia, do tego kurs LVL & Nouveauscara, jutro kurs z najnowszych trendów, a chwilę później makijaż odmładzający;) W grudniu 2013 Otworzyłam salon „Babski Warsztat” gdzie mam trzy propozycje dla klientek, makijaż, stylizacje rzęs, oraz paznokci. Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, fashion. Aga, nakręciłaś mnie mega pozytywną energią, dziękuję!


Gosia Pająk

Gosia Pająk

Uśmiechnięta, szalona absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektantka odzieży, stylistka oraz doświadczona i profesjonalna wizażystka dzięki szkole Agnieszki Brody Biar Beauty Group. Absolwentka I, II, III stopnia. Wraz z Agnieszką Broda uczestniczyła w kampanii dla Bielendy. Efekty pracy i nazwisko można było zobaczyć w magazynie Olivia. Perfekcjonistka, tworzy sztukę użytkową, w której można dostrzec techniczne mistrzostwo i jednorodną wizję. Wizaż jest dla mnie czymś wyjątkowym. To jak malowanie obrazu tylko na żywym płótnie, które na koniec samo wychodzi z pracowni.


Magdalena Stanula

Magdalena Stanula

Ukończyłam studia ekonomiczne w Katowicach. Jednak po 10 latach pracy w urzędzie czułam, że to nie jest moje miejsce na ziemi. Zdecydowałam się w końcu pójść drogą, która sprawiała mi przyjemność od dziecka. Ponieważ od najmłodszych lat intrygował mnie świat kolorów, szycia ubrań, projektowania i malowania, postanowiłam podjąć nowe wyzwanie i zdecydowałam się w końcu spełnić swoje marzenia. Postawiłam wszystko na swoją pasje. Wybrałam prestiżową szkołę Agnieszki Brody school of make up. Ten krok uświadomił mi, że w życiu można być naprawdę szczęśliwym jeżeli robimy to co naprawdę kochamy. Ja odważyłam sie w końcu zrobić coś tylko dla siebie, zrealizować się w tym, w czym czuje się najlepiej i co daje mi mnóstwo radości. Jeżeli ja jestem szczęśliwa wtedy obdarzam szczęściem innych dookoła. W realizacji samej siebie wspiera mnie zawsze bardzo moja mama jak i najlepsze przyjaciółki za co będę im zawsze wdzięczna. Wykonując makijaże, czuję się jak prawdziwa artystka-malarka, która jak za dotknięciem czarodziejskiego pędzelka potrafi z każdej kobiety wydobyć jej ukryte piękno i obdarować ją dobrym samopoczuciem oraz wywołać cudowny uśmiech na ich twarzach.
Bo życie powinno być pasja… wtedy wszystko nabiera kolorów.

Ja jestem wizażystką z prawdziwej pasji.

Należę do grona wizażystów Biar Beauty Group. Pracuję z klientkami indywidualnymi, wykonuję makijaże do sesji zdjęciowych. Dzięki szkole Agi Brody miałam również możliwość odbycia praktyk w Sephorze, a to zaowocowało propozycją współpracy jako konsultantki ds. makijażu.


Aga Brudny

Aga Brudny

Wizażystka z prawie 5 letnim doświadczeniem. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła w Aga Broda School of Make Up (I i II stopień Makijażu Profesjonalnego oraz kursy doszkalające: Warsztaty Catwalk i Makijażu podwodnego). Swoje umiejętności doskonaliła także w Muse Makeup Up School w Londynie pod okiem Nikki Jackson i Marii Papadopoulu. Specjalizuje się w makijażu fashion i beauty. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, teledyskach, filmach reklamowych oraz dla klientów indywidualnych. Aktualnie zamieszkała w Warszawie, pracuje na terenie całej Polski. Od zawsze związana ze sztuką. Zanim poświęciła się sztuce makijażu ukończyła Akademię Muzyczną na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie fletu. Jej wielką pasją są dalekie podróże, z których przywozi kolejne inspiracje dla swojej kolorowej pracy. Prywatnie miłośniczka Australii, butów, tajskiej kuchni i czekolady pod każda postacią. Poza pracą wizażysty (portfolio dostępne na www.agabrudny.com) prowadzi vloga makijażowego gdzie dzieli się swoją wiedza i doświadczeniem (kanał dirtymakeup) oraz bloga o tematyce urodowej (www.blog.dirtymakeup.pl).

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!