»

Szkoła makijażu Agnieszka Broda School of Make Up

Nowoczesne centrum szkoleniowe z siedzibą w Katowicach oraz Roczna Policealna Niepubliczna szkoła kształcąca w zawodzie WIZAŻYSTA, STYLISTA.

Szkoła Makijażu Biar Beauty Group jest roczną policealną szkołą niepubliczną kształcącą w zawodzie WIZAŻYSTA, STYLISTA wymienioną w art.9 ust. 1 pkt 3 lit. d ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991r. (Dz.U. z 2004r. Nr 256 poz.2572 ze zmianami), natomiast nasza szkoła nie wydaje zaświadczeń, certyfikatów i świadectw na druku MEN ponieważ, zgodnie z prawem certyfikaty MEN mogą wydawać tylko szkoły publiczne lub niepubliczne posiadające UPRAWNIENIA SZKOŁY PUBLICZNEJ nad którym nadzór sprawują właściwe organy Państwa. Wydawanie w/w certyfikatów przez firmy szkoleniowe, które nie posiadają statusu szkoły publicznej albo szkoły niepublicznej posiadającej uprawnienia szkoły publicznej jest NIEZGODNE Z PRAWEM.
agnieszka-broda-school-of-makeup-logoRealizowane są tu autorskie programy szkoleń pozwalające poznać sztukę tworzenia makijażu. Co więcej, to właśnie tutaj można zaznajomić się z podstawami i tajnikami wizażu oraz aktualnymi trendami w tej dziedzinie.

Kursy, szkolenia i warsztaty odbywają się w małych grupach. Specjaliści prowadzący zajęcia w Agnieszka Broda School of Make Up pracują na profesjonalnych, prestiżowych produktach selektywnych marek. Bogata oferta szkoleniowa szkoły stworzona została zarówno dla doświadczonych wizażystek, jak również osób, które pragną rozpocząć profesjonalną karierę zawodową.Zajęcia odbywają się w trzech trybach: intensywnym, weekendowym i indywidualnym.

Szkoła makijażu Agnieszka Broda School of Make-Up to zespół pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w stylizacji. Team tworzą wykwalifikowani, wszechstronni specjaliści z dziedziny wizażu, stylizacji i kosmetologii, z których porad regularnie korzystają największe gwiazdy polskiego show biznesu. To eksperci o ugruntowanej pozycji zawodowej, którzy swoją pracę wykonują z pasją, tym samym chętnie dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Pedagodzy szkoły Agnieszka Broda School of Make-Up zapewniają wysoki poziom merytoryczny zajęć, kładąc nacisk na doskonalenie praktycznych umiejętności. Otwartość, entuzjazm, kreatywność, a także indywidualne podejście do każdego studenta sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.

Porady, opinie oraz wskazówki trenerów szkoły makijażu Agnieszka Broda School of Make-Up publikowane są na łamach wielu magazynów dla kobiet, takich jak Elle, Cosmopolitan, Glamour czy InStyle. Co więcej, szkoła zdobywa wiele prestiżowych nagród i rekomendacji, a pracujący w niej specjaliści współtworzą wizerunki prezentowane w licznych programach telewizyjnych. Wizażyści Agnieszka Broda School of Make-Up pracują między innymi z Justyną Steczkowską na planie nagrań dla Polsat Cafe (Ach co to był za ślub i Fotorodzinka).

Agnieszka Broda School of Make-Up to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie. Certyfikat ukończenia szkoły ułatwia zdobycie pracy w dziedzinie wizażu.
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!