»

Agnieszka Broda

Właściciel i dyrektor kreatywny Biar Beauty Group, pedagog, magister filologii angielskiej, wizażysta, stylista i doradca w zakresie wizerunku.

Absolwentka filologii angielskiej – mistrz wizażu, pedagog, właściciel i dyrektor kreatywny Biar Beauty Group (niepublicznej szkoły makijażu), prywatnie mama Mateusza i Kai.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy wizażystki poparte wiedzą zdobytą podczas nauki w prestiżowych szkołach makijażu w Polsce i Wielkiej Brytanii. Obecnie podróżuje po świecie śledząc światowe trendy w makijażu. Szkoliła się u Mario Dedivanovic – makijażysty Kim Kardashian. Laureatka wielu nagród: dwukrotna rekomendacja miesięcznika Urody za autorski program szkoły makijażu wyróżniający się profesjonalizmem oraz wysoką jakością usług, rekomendacja In Style, liczne nagrody, statuetki, wyróżnienia w zakresie stylizacji rzęs. Wprowadziła i propaguje w Polsce metodę przedłużania i zagęszczania rzęs brytyjskiej marki Nouveau Lashes, Let’s Go (Blink & Go) oraz LVL by Nouveau Lashes.

Jako ceniona stylistka i doradca wizerunku stała się również ekspertką medialną współpracując z Justyną Steczkowską na planie programów Ach, co to był za ślub, Fotorodzinka, pracując na planie teledysku Aleksandry Nieśpielak czy jako ekspert stylizacji rzęs w programie S.O.S dla Urody. Współpracowała z Giną Brook ( makijażystką: Madonny, Kim Kardashian, Naomi Campbell, Victorii Beckham) dla Intraceuticals. Autorka makijaży Edyty Olszówki dla marki Bielenda, Mohito – kampania na rok 2014 – sesja z blogerkami: Jessica Mercedes, Jestem Kasia, Charlize Mystery. W makijażu jej autorstwa prezentowało się wiele postaci ze świata show biznesu: Justyna Steczkowska, Edyta Olszówka, Jarosław Szado, Ada Szulc, Rozalia Mancewicz, Joanna Koroniewska, Aleksandra Nieśpielak, Olivier Janiak, Izabela Małysz czy Magdalena Wałęsa, siostry Bukowskie.

Jako ekspert współpracuje z prasą kobiecą i kosmetologiczną, m.in. In Style, Elle, Uroda, Glamour, Grazzia, Joy, Poradnik Domowy, LNE, Beauty Forum. Udziela również porad w zakresie wizażu jako ekspert tygodnika Tina. Makijaże stworzone przez Agnieszkę Brodę często stanowią oprawę pokazów mody oraz sesji zdjęciowych w Polsce oraz poza granicami oraz okładek magazynów pojawiających się w kolorowych magazynach: Joy, Poradnik Domowy, Uroda Życia, Glamour, Tina, Olivia, Avanti, Kobieta i Życie. Obecnie dla magazynu Joy wraz z blogerką Anią Kuszczyk pracuje nad projektem ” Zrobimy z Ciebie gwiazdę”.

Oprócz prowadzenia własnej szkoły makijażu wykładowca na Wydziale Kosmetologii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, gdzie również jako promotor, prowadzi zajęcia z wizażu, dresscodu czy savoir vivre’u. Jest też jurorką mistrzostw makijażu, stylizacji rzęs. Cyklicznie organizuje warsztaty wizażu z magazynem ELLE, Samo Zdrowie. Kocha swoją pracę, zajęcia prowadzi z pasją i entuzjazmem, z zapałem dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny technik makijażu. Potrafi wprowadzić kreatywną atmosferę podczas szkoleń. Ceniona za profesjonalizm i zaangażowanie. Dużo wymaga od siebie oraz swojego zespołu. Umiejętności i talent stale rozwija poprzez projektowanie biżuterii, odzieży, a także zainteresowania związane z architekturą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Agnieszce? Zobacz jej portfolio w sekcji inspiracje.
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!