»

Anna Kubica

Główny trener Nouveau Lashes i Let’s Go (Blink&Go) w Polsce. Zapoznała tysiące kursantek z tajnikami metod przedłużania rzęs. Posiada 10-letnie doświadczenie w zakresie kosmetyki. Zajmuje się profesjonalnym wizażem oraz szkoleniami.

Swoją karierę związała z Agnieszka Broda School of Make-up, gdzie pracuje od 8 lat współtworząc program szkoły. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz kwalifikacje pedagogiczne poparte zostały tytułem Instruktora Praktycznej Nauki Zawodu.

Anna jest również jurorem mistrzostw makijażu, ponadto ukończyła kursy i szkolenia dotyczące zaawansowanych technik przedłużania rzęs w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Przeprowadziła pierwsze w Polsce szkolenia z ekspresowej techniki aplikacji rzęs Let’s Go (Blink&Go). Cały czas pogłębia swoja wiedzę na temat klasycznych i nowoczesnych technik makijażu.

Uczestniczyła w wielu profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a wykonane przez nią aplikacje rzęs oraz makijaże gościły na łamach prasy kobiecej, takiej jak ELLE, Cosmopolitan, Uroda, InStyle, Beauty Forum, Kosmetyka i Kosmetologia, LNE i innych. Jako ekspert pojawiała się w programach telewizyjnych, na przykład w S.O.S Uroda (TVN Style) oraz na portalach internetowych, jestem.pl i papilot.pl. Co więcej, pracowała na planach filmów oraz teledysków, tworzyła makijaże dla Sonii Bohosiewicz, zespołu Plateau, Aleksandry Nieśpielak, Emotional Development, Sabiny Jeszki i innych.

Prywatnie bardzo sympatyczna i cierpliwa osoba. Urodzona optymistka.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Annie? Zobacz jej portfolio w sekcji inspiracje.
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!