»

Aplikacja rzęs

Piękne, długie rzęsy? Wybierz jedną z najdoskonalszych metod przedłużania rzęs. Dopasuj ich rodzaj do swoich potrzeb!

Volume Lashes 8D

Volume Lashes 8D

Metoda objętościowa 2D/8D Pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie. Dzięki ultra cienkim włoskom możemy aplikować ich nawet 8 krotnie więcej niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Cieniutkie poliestrowo jedwabne rzęsy dla klientki są praktycznie niewyczuwalne i pozwalają zapomnieć o dopiero co wykonanej aplikacji.

2D/8D aplikacja w super cenie – 349 PLN (cena regularna – 450 PLN).
Let's go

Let’s Go (Blink&Go) by Nouveau Lashes

Metoda lubiana i opisywana przez czasopisma urodowe, celebrytów, laureat nagrody Prix de Beaute Cosmopolitan 2011. Spektakularne rzęsy, zaskakująco krótki czas aplikacji! Rzęsy Let’s Go (Blink&Go) by Nouveau Lashes to idealne rozwiązanie dla Panien Młodych ceniących swój czas, których marzeniem jest nadanie wyrazistości spojrzeniu i uzyskanie eleganckiego wyglądu.

Aplikacja rzęs Let’s Go (Blink&Go) – cena przy wykonywanym makijażu 160 PLN. Poza makijażem obowiązuje cena promocyjna 180 PLN (cena regularna – 250 PLN). Ściągnięcie rzęs bez opłat. W prezencie chusteczki do demakijażu Let’s Go (Blink&Go)!
Nouveau Lashes

Nouveau Lashes

Nouveau Lashes to marka selektywna, odpowiadająca na potrzeby klientek poszukujących usług i produktów najwyższej jakości. Rzęsy Nouveau Lashes to niezastąpiony, perfekcyjny sposób na olśniewające spojrzenie nie tylko w dniu ślubu. Jest to ulubiona metoda przedłużania rzęs Polek, ceniona również przez dziennikarki magazynów kobiecych, skierowana dla kobiet, które chcą nosić rzęsy na stałe. Dzięki właściwemu doborowi grubości i długości nie obciąża naturalnych rzęs. Ta metoda wyróżnia się na tle innych tym, że daje bardzo naturalny efekt. Rzęsy kleimy na całej długości naturalnej rzęsy co sprawia, że wyglądają one na perfekcyjnie wytuszowane. Najważniejsze – rzęsy Nouveau Lashes wyglądają bardzo naturalnie!

Aplikacja rzęs Nouveau Lashes w super cenie – 249 PLN (cena regularna – 470 PLN). W prezencie produkt do pielęgnacji rzęs Nouveau Lashes!
Nouveau Lashes

LVL Lifting rzęs by Nouveau Lashes

LVL czyli lifting rzęs najnowszej generacji polecany przez dziennikarki magazynów dla kobiet. Aplikacja polega na uniesieniu rzęs u nasady. Twoje rzęsy będą dłuższe, gęstsze, ciemniejsze na okres około 6 -7 tygodni. Aplikacja przeznaczona dla osób, które mają proste rzęsy, chcą nadać im nowy wygląd, a nawet bieg. Aplikacja doskonale sprawdza się przy stosowaniu odżywek do rzęs, które często powodują efekt niesfornych rzęs i można ją łączyć z metodą: Let’s Go, Nouveau Lashes.

Czas trwania aplikacji ok. 45 min.

LVL lifting rzęs w super cenie – 150 PLN (cena regularna – 199 PLN).

Nouveau Scara by Nouveau Lashes

Nouveau SCARA to najnowszy tusz do rzęs od Nouveau Lashes. Zabieg aplikacji polega na nałożeniu pół-permanentnej maskary na naturalne rzęsy, polecany jest przede wszystkim klientkom, które mają mocne i długie rzęsy naturalne – Nouveau SCARA uwydatni ich naturalne piękno. Efekt utrzymuje się ok. 2 – 3 tygodni. Doskonale sprawdza się z aplikacją LVL.

Czas trwania aplikacji ok. 45 min.

Nouveau Scara w super cenie – 150 PLN (cena regularna 200 – PLN), Nouveu Scara & LVL w cenie 220 PLN (cena regularna 300 – PLN).
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!