»

Co nas wyróżnia

Prowadzona przez Agnieszkę Brodę placówka szkoleniowa to najlepsza tego typu oferta edukacyjna na rynku.

Nasi wizażyści to eksperci w wielu dziedzinach związanych z kreowaniem wizerunku. Specjaliści Agnieszka Broda School of Make-Up uczą, przekazują wiedzę, kształtują umiejętności, pokazują nowe możliwości i inspiracje, tym samym pomagają rozwijać talent i kształtować ścieżkę kariery zawodowej. Agnieszka Broda School of Make-Up to jedyne centrum szkoleniowe w Polsce, gdzie pod okiem doświadczonych szkoleniowców poznasz najnowsze trendy w makijażu i stylizacji oraz zdobędziesz umiejętności w zakresie aplikacji rzęs Nouveau Lashes i Let’s Go (Blink & Go). To właśnie tu odkryjesz drzemiący w Tobie potencjał, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzony sukces.

Do najważniejszych atutów Agnieszka Broda School of Make-Up należą:

Szeroka i elastyczna oferta szkoleń

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe). Różnorodność szkoleń pozwala wybrać indywidualny program rozwoju, poszerzania wiedzy i umiejętności.

Autorski program nauczania

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów, takich jak Elle, Viva, Cosmopolitan, Glamour, Joy, Avanti, Uroda Życia czy InStyle.

Profesjonalizm i jakość

Agnieszka Broda School of Make-Up to miejsce wyróżnione tytułem Dobry Adres InStyle, to również szkoła wizażu dwukrotnie rekomendowana przez magazyn Uroda.

Praktyka

Program nauczania kładzie szczególny nacisk na praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu, dlatego też Agnieszka Broda School of Make-Up na pierwszym miejscu stawia ćwiczenia, warsztaty i zajęcia praktyczne, które mają na celu rozwijanie umiejętności. Podczas zajęć nie ma konieczności sporządzania notatek ponieważ każdy z kursantów otrzymuje szczegółowy podręcznik. Absolwentki szkoły biorą udział w programach stażowych w całej Polsce, dzięki czemu mogą zdobywać doświadczenie i przygotowywać modelki do pokazów mody czy sesji zdjęciowych.

Zobacz szczegóły praktyk, które odbyły się do tej pory.

Prestiż

Wiedzę, profesjonalizm oraz portfolio pedagogów Agnieszka Broda School of Make-Up docenia wiele polskich magazynów modowych i lifestylowych, między innymi: Uroda, Cosmopolitan, Elle, InStyle, Glamour, Gala, Boutique, Show. Z doświadczenia Agnieszki Brody korzystają znane osobowości świata mediów m.in. Katarzyna Cerekwicka, Edyta Olszówka, Marcelina Zawadzka, Anna Wendzikowska, Kasia Tusk, Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Joanna Koroniewska, Joanna Horodyńska, Aleksandra Nieśpielak, Tomasz Szmidt, Andrzej Wierzbicki, Olivier Janiak, Tomasz Kot, Izabela Małysz, Magdalena Wałęsa, Justyna Steczkowska, Anna Maruszeczko i Jarosław Szado. Agnieszka Broda pracuje również na planie zdjęciowym programów telewizyjnych takich jak Ach, co to był za ślub i Fotorodzinka.

Światowe trendy w dziedzinie metod i produktów

Agnieszka Broda School of Make-Up jest wyłącznym dystrybutorem doskonalszej metody przedłużania, zagęszczania i pielęgnacji rzęs Nouveau Lashes oraz Let’s Go (Blink & Go) by Nouveau Lashes w Polsce. Wiele osób uczestniczących w naszych treningach decyduje się także na wprowadzenie w swoim gabinecie. To numerem jeden w stylizacji rzęs oraz przepustka do grona najlepszych stylistów wizerunku.

Nauka i praca na bazie całego wachlarza kosmetyków

W czasie szkoleń kursanci wykonują makijaże na produktach masowych, premium, selektywnych oraz profesjonalnych. Dzięki temu zyskują świadomość produktu oraz umiejętność pracy na różnych kosmetykach.

Nacisk położony na ciągły rozwój talentu

Indywidualne podejście do każdego kursanta oraz kreatywna atmosfera panująca na zajęciach dają możliwość rozwijania predyspozycji i talentu. Po ukończeniu kursu gwarantujemy możliwość bezpłatnego doszkolenia, stałą opiekę trenerską oraz stale dostępny, bogaty asortyment produktów marki Nouveau Lashes.

Grupa stylistów i wizażystów Biar

Agnieszka Broda School of Make-Up najzdolniejszym swoim absolwentom wydaje certyfikat wpisu do Grupy Stylistów i Wizażystów BIAR, która organizuje praktyki oraz pracę dorywczą (na przykład podczas targów kosmetycznych, pokazów mody oraz sesji fotograficznych). Dzięki temu istnieje możliwość rozwojowej współpracy ze szkołą oraz zdobywania referencji.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!