»

Kursy i Szkolenia

Agnieszka Broda School of Make Up to nowoczesne centrum szkoleniowe z siedzibą w Katowicach. Realizowane są tu autorskie programy szkoleń pozwalające poznać sztukę tworzenia makijażu. Co więcej, to właśnie tutaj można zaznajomić się z podstawami i tajnikami wizażu oraz aktualnymi trendami w tej dziedzinie.

Kurs makijażu I, II stopnia

Zakres makijażu profesjonalnego przygotowany jest z myślą o osobach, które pragną, aby wizaż stał się ich zawodem oraz sposobem na życie. Kompleksowy kurs oferuje nie tylko wiedzę i kształtowanie umiejętności z dziedziny makijażu, ale również kosmetologii, analizy kolorystycznej i stylizacji. Co więcej, daje on solidne podstawy do rozpoczęcia pracy w nowym zawodzie.

Sprawdź szczegóły kursu makijażu I, II stopnia.

Kurs makijażu III stopnia

Na podstawie doświadczeń zdobytych przez lata pracy eksperci Agnieszka Broda School of make up pragną podzielić się autorskimi technikami oraz wypracowanymi umiejętnościami. Znajomość najnowszych trendów i technik pozwoli na kreowanie oryginalnych stylizacji oraz niebanalnych makijaży.

Sprawdź szczegóły kursu makijażu III stopnia.

Szkolenie Air Brush

Ulubiona technika aplikacji makijażu gwiazd zza oceanu pozwoli Ci uatrakcyjnić wachlarz Twoich usług – umożliwi wykonanie precyzyjnych, trwałych i kreatywnych makijaży.

Sprawdź szczegóły szkolenia Air Brush.

Szkolenie kamuflaż

Jeśli w pracy makijażystki napotkałaś na trudne do pokrycia przebarwienia, bielactwo czy tatuaże i chciałabyś nauczyć się profesjonalnie je kamuflować to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź szczegóły szkolenia kamuflaż.

Warsztaty z kolorem

Właściwy dobór kolorów to podstawa pracy każdej wizażystki i stylistki. Żeby poprawnie wykonać makijaż czy doradzać w zakresie stylizacji ubioru należy przede wszystkim określić typ kolorystyczny Klientki. Analiza kolorystyczna to jedno z najważniejszych narzędzi potrzebnych w naszej pracy. Podczas szkolenia uczymy jak poprawnie dobierać kolory.

Sprawdź szczegóły warsztaty z kolorem.

Szkolenie stylizacji I, II stopnia

Atrakcyjność fizyczna jest obecnie kluczem do wielu drzwi. Tkaniny, fasony, sylwetki i kroje nie będą Ci już obce. Nauczysz się postrzegać ludzi oczami odpowiednich proporcji, właściwych kolorów i stylowych kombinacji. Umiejętność pracy z Klientem, znajomość kanonów mody, jak również najnowszych trendów – to składowe jednego z naszych bestsellerowych kursów.

Sprawdź szczegóły szkolenia stylizacji I, II stopnia.

Szkolenie stylizacji ślubnej

Szeroki program szkolenia wprowadzi cię w świat stylizacji ślubnej, poznasz jej sekrety i tajniki, dzięki czemu spełnisz oczekiwania każdej, najbardziej wymagającej klientki, jaką jest panna młoda.

Sprawdź szczegóły szkolenia stylizacji ślubnej.

Szkolenie makijaż indywidualny

Spotkanie poświęcone pasji jaką jest makijaż. Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja dokonania przeglądu kosmetyczki oraz doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb.

Sprawdź szczegóły szkolenia makijaż indywidualny.

Szkolenie Personal Shopper

Umiejętność pracy z klientem, znajomość kanonów mody i trendów oraz umiejętność wykorzystania tego w praktyce to wyznaczniki jednego z naszych najbardziej bestsellerowych kursów.

Sprawdź szczegóły szkolenia Personal Shopper.

Profesjonalny wizerunek w biznesie

Esencją profesjonalnego wizerunku powinna być pełna harmonia pomiędzy tym, jak wyglądamy, jacy jesteśmy i gdzie pracujemy.

Sprawdź szczegóły szkolenia profesjonalny wizerunek w biznesie.

Warsztaty stylizacji w Showroommie

Puść wodze wyobraźni i stwórz niezapomniane stylizacje, takie które zaprą dech w piersiach innych uczestniczek warsztatów.

Sprawdź szczegóły warsztatów stylizacji w Showroommie.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!