»
Let’s Go! Oczaruj spojrzeniem – spotkanie prasowe BBG
Wydarzenia

Pod koniec listopada zaprosiliśmy dziennikarki magazynów oraz portali kobiecych i lifestylowych na wyjątkowe spotkanie prasowe pod hasłem Let’s Go! Oczaruj spojrzeniem. Wspólnie z przedstawicielkami czasopism Avanti, Cosmopolitan, Grazia, Glamour, InStyle, Naj, Olivia, Party, Shape, Sukces, Uroda, Viva!, Zwierciadło i portalu ibeauty.pl rozmawiałyśmy o nadchodzących trendach w makijażu i inspiracjach w stylizacji oczu.

Konferencja w warszawskim Bistro Piękna była okazją do przedstawienia naszej premierowej, ekspresowej metody przedłużania rzęs Let’s Go by Nouveau Lashes oraz modnych w tym sezonie rzęs na pasku Let’s Go Strip Lashes. Szczegóły aplikacji, która pozwala profesjonalnie przedłużyć rzęsy w niecałe 40 minut przybliżyła Agnieszka Broda – dyrektor kreatywny Agnieszka Broda School of Make-Up i propagatorka aplikacji Let’s Go w Polsce. Wspólnie z wizażystką i trenerką Anną Kubicą przedstawiła autorskie pomysły stylizacyjne na karnawał, oparte w sposób szczególny na wyrazistym makijażu oczu.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!