»

Misja

Witam Was, nazywam się Agnieszka Broda i od 18 lat moją pasją jest makijaż :)

Jak było… Początki były trudne jak zawsze, 2004 rok pierwsza siedziba powstała w moim domu. I tak jeden pokój stał się przestrzenią do mieszkania, a reszta szkołą. Po kilku latach udało się stworzyć nowe, jak twierdzą studenci wyjątkowe miejsce, gdzie wraz ze wspaniałą kadrą pedagogów prowadzę Niepubliczną Roczną Szkołę Wizażu i Stylizacji Biar Beauty Group w Katowicach.

Ukończyłam szkolenia w Polsce i liczne szkoły w Londynie i właśnie to doświadczenia pozwoliły mi zrozumieć, iż jeśli chcę stworzyć wyjątkowe miejsce muszę opracować swój własny, autorski program. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o trendy i innowacyjne techniki aplikacji produktów, a także tego jak zmienia się makijaż na przestrzeni lat. Nasze wnioski, obserwacje przekazujemy naszym podopiecznym. Nie kopiujemy pomysłów innych, kreatywnie myślimy i małymi kroczkami podążamy do przodu. Takiego podejścia staramy się nauczyć naszych podopiecznych. Chętnie dzielimy się naszą filozofią oraz pomysłami gdyż doskonale pamiętamy swoje początki. Jako szkoleniowiec wciąż wspominam pierwsze szkolenie i pytanie „Czy dam sobie radę? Na jakim etapie będą inni?” Spokojnie! Jesteśmy po to żebyście zdobyli umiejętności przewyższające innych, podpowiadamy jak zacząć i organizujemy ogromną ilość wydarzeń i praktyk, które pomagają zdobyć doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że nasi absolwenci są wyjątkowi, a potwierdzeniem ich umiejętności jest fakt, że certyfikat, świadectwo Biar Beauty Group liczy się na rynku pracy. Prowadząc szkolenia każdego dnia dzielimy się wnioskami i przemyśleniami, które chętnie przekazujemy naszym studentom. Jako założyciel mam taką małą misję w życiu – stworzyłam szkołę, w której wraz z kadrą chcemy dzielić się swoją pasją i wiedzą, a szkolenia które prowadzimy są bardzo szczegółowe i ewoluują z tygodnia na tydzień. Są one przystosowane zarówno do osób które zaczynają swoją przygodę z makijażem jak i dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w zawodzie. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń pozwoliło nam na dopracowanie szkoleń w najdrobniejszych szczegółach. Potwierdzeniem jest fakt, że nasi studenci przyjeżdżają do nas z całej Polski, ale i z Europy. Kadra szkoły to wspaniali ludzie, którzy rozumieją cel jaki obrałam i realizują go. Cel: szkolenia na najwyższym poziomie, perfekcyjnie wyszkoleni studenci, świadomi tego jak malują i nad czym muszą popracować. Umiejętność czytania twarzy zaplanowania tego co powinno zostać zrobione, dobór odpowiednich produktów, dobranie właściwej techniki to klucz do sukcesu.

Prowadzimy szkolenia na różnych etapach zaawansowania, na każdym szkoleniu, warsztacie dowiecie się czegoś innego. Ukończenie wszystkich etapów to wszechstronność pracy, efekt, który docenią inni.

Zapraszam serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia!

Agnieszka Broda

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!