»

Dlaczego NouveauLashes

NouveauLashes to innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs oraz światowy hit stylizacji spojrzenia.

Logo NouveauLashes

Czym jest NouveauLashes?

NouveauLashes to obecnie topowa, szeroko promowana i opisywana w mediach metoda przedłużania rzęs. To doceniana przez ekspertów metoda stworzona dla kobiet oczekujących długo utrzymującego się efektu. Dzięki zabiegom uzupełniającym pozwala nieustannie cieszyć się zjawiskowymi rzęsami. Aplikację wykonuje się na całej długości rzęsy naturalnej, metodą „jeden do jednego”.

Profesjonalne przedłużanie i pogrubianie rzęs to obecnie hit stylizacji i w opinii wielu ekspertów numer jeden w kategorii zabiegów beauty. To właśnie za sprawą NouveauLashes oraz Let’s Go (Blink & Go) kobiety zachwyciły się możliwościami nowych rozwiązań. Stały się również wyjątkowymi ambasadorkami tych dwóch doskonałych metod – spod długich i intensywnie zmysłowych rzęs z pewnością spogląda na nasz facebookowy profil tysiące pięknych oczu.

Dlaczego NouveauLashes jest najlepszą metodą stylizacji rzęs?

NouveauLashes to marka kojarzona z najbardziej spektakularnymi, a przy tym trwałymi efektami aplikacji rzęs doczepianych na zasadzie rzęsa do rzęsy i klejonych na całej długości rzęs naturalnych.

Aplikację NouveauLashes stworzyli eksperci branży kosmetycznej, którzy cały czas zaskakują rynek nowymi pomysłami w dziedzinie stylizacji rzęs. Rozwijana przez nich metoda została sprawdzona i przetestowana przez najlepszych wizażystów. Ponadto jest ona polecana przez miliony zadowolonych kobiet.

NouveauLashes to jedna z najbardziej znanych i najszybciej rozwijających się marek kosmetycznych na świecie. Ekspertów stylizacji rzęs metodą NouveauLashes można spotkać na wszystkich kontynentach. Tworzą oni wyjątkową grupę specjalistów w zakresie kreowania uwodzicielskiego spojrzenia. To aplikacja nie do podrobienia. To również rozwiązanie stworzone od podstaw przez grupę doświadczonych wizażystów, kosmetologów i stylistów wizerunku.

Teraz, dzięki Biar Beauty Group możesz dołączyć do tego wyjątkowego grona ekspertów poszerzając swoje zdolności i rozbudowując swoje menu kosmetyczne.

O tym jest głośno cały czas!

Przewaga NouveauLashes nad innymi metodami jest wyraźna – podkreślają ją eksperci pracujący na co dzień w salonach kosmetycznych, specjaliści wizażu oraz styliści wizerunku doradzający podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. Aplikację rekomendują znane stowarzyszenia profesjonalistów oraz przedstawiciele firm kosmetycznych. Doceniają ją magazyny branżowe oraz prasa kobieca. Marka jest cały czas obecna na łamach gazet, zapewniając metodzie szeroką reklamę.

Sprawdź czasopisma kobiece i branżowe, w których pojawia się NouveauLashes.

Daj się znaleźć kobietom, które cię szukają!

Internautki poszukują NouveauLashes – marka należy do grupy najczęściej wyszukiwanych metod przedłużania i pogrubiania rzęs.

To jakość jest najważniejsza

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele niesprawdzonych metod aplikacji oferowanych bez profesjonalnego wsparcia. Metody te często naśladują rozwiązanie oryginalnych marek i proponują produkty wątpliwej jakości. W przeciwieństwie do nich my zapewniamy unikalny model współpracy i wyjątkowe korzyści z partnerstwa. Model oparty jest na przekonaniu, że tylko najwyższa jakość produktów i usług pozwoli bez ograniczeń rozwijać poszczególne umiejętności w zakresie stylizacji i wizażu oraz poszerzać możliwości biznesowe.

Większość asortymentu NouveauLashes jest produkowana na terenie Unii Europejskiej. Produkty te muszą więc spełniać wszystkie normy prawne, które obowiązują na jej terenie, a więc także w Polsce. Produkty posiadają wymagane oceny bezpieczeństwa COSHH Raport.

Zbuduj swoją ofertę w zakresie stylizacji rzęs na mocnych i pewnych podstawach – zaufaj wiedzy i doświadczeniu NouveauLashes oraz Biar Beauty Group. Dołącz do grupy najlepszych w Polsce profesjonalistów, którzy poznali rozwiązania pozwalające skutecznie odnieść im przewagę nad konkurencją.

Potrzebujesz większej ilości argumentów? Sprawdź atesty i rekomendacje wystawione dla NoveauLashes.

Świat nieograniczonych możliwości NouveauLashes

NouveauLashes to pewność najwyższej jakości produktów do aplikacji oraz bezkonkurencyjnego pakietu dodatkowych korzyści. Biar Beauty Group stworzył dla wszystkich swoich partnerów jedyny tak kompleksowy na rynku pakiet korzyści, które otrzymujesz w momencie rozpoczęcia współpracy:

  • Oferta precyzyjnie dopasowana do Twojego centrum piękności.
  • Specjalnie skonstruowane propozycje dla indywidualistów – stylistów, makijażystów, kosmetyczek.
  • Najwyższa jakość produktów do stylizacji rzęs – projektowanych i tworzonych na terenie UE.
  • Możliwość zakupu pakietów produktowych na raty.
  • Wyjątkowe zyski płynące z połączenia atrakcyjnej ceny i wydajności produktów co obniża koszty wykonywania zabiegów.
  • Rabaty dla stałych klientów – certyfikowane stylistki oraz gabinety rekomendowane otrzymują rabat na zakup produktów.
  • Bezpłatna opieka trenera, bezpłatne doszkolenia oraz możliwość szkoleń w zakresie makijażu i kreowania wizerunku w specjalnej ofercie.
  • Pomoc ekspertów w każdym momencie współpracy.
  • Obecność marki w mediach zapewniająca wsparcie promocyjne dla metody. Możliwość prezentacji Twojego gabinetu na łamach prestiżowych czasopism dla kobiet ELLE, IN STYLE, COSMOPOLITAN.
  • Możliwość budowania lojalności klientek dzięki zabiegom uzupełniającym.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele niesprawdzonych metod aplikacji oferowanych bez profesjonalnego wsparcia. Metody te często naśladują rozwiązanie oryginalnych marek i proponują produkty wątpliwej jakości. W przeciwieństwie do nich my zapewniamy unikalny model współpracy i wyjątkowe korzyści z partnerstwa. Model oparty jest na przekonaniu, że tylko najwyższa jakość produktów i usług pozwoli bez ograniczeń rozwijać poszczególne umiejętności w zakresie stylizacji i wizażu oraz poszerzać możliwości biznesowe.

Doskonale wiemy jak ważne jest tworzenie długotrwałych relacji z klientami w oparciu o usługi na najwyższym poziomie. Dzięki naszej aplikacji z łatwością i bez przeszkód zbudujesz znaczącą grupę stałych klientek. Nasze szkolenia oraz bezpłatna opieka trenerska po zakończonym kursie pozwolą Ci udoskonalić swój warsztat i wyróżnić się wśród konkurencji. Nie trać klientek oferując im niezadowalające efekty aplikacji wykonywanych przy użyciu substytutów oryginalnych produktów. Wprowadź do swojego menu kosmetycznego markę NouveauLashes, która wyznacza standardy w możliwościach stylizacji rzęs oraz przyciąga kobiety poszukujące usług najwyższej jakości.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!