»

Brow Design

Nowość! Hit 2017 dla makijażystek – Brow Design – zaprojektuj swoje brwi!

Brow Design

Brow Design

Jeśli pragniesz zostać specjalistą w dziedzinie stylizacji brwi, ale nie chcesz opierać się na permanentnej stylizacji brwi, to szkolenie jest dla ciebie.

Współpraca selektywnej marki Nouveau Lashes & Beauty oraz Biar Beauty Group zaowocowała szkoleniem Brow Design.

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób chcących uzyskać perfekcyjne rezultaty stylizacji brwi nie wdrażając do swojej oferty permanentnych sposobów stylizacji.

Brow Design

Co nas wyróżnia?

Nasze szkolenie pod względem merytorycznym skonstruowane jest tak, aby uzyskane informacje były maksymalnie wykorzystane w praktyce. Oprócz cennych informacji i godzin praktycznych w których wiedzę sprawdza się na modelkach, oferujemy profesjonalny pakiet produktów brytyjskiej marki Nouveau Lashes & Beauty oraz NYX, INGLOT,KRYOLAN. Co najważniejsze – pakiet zawarty jest w cenie szkolenia!

Proponujemy ci kompleksową stylizację brwi w ramach szkolenia!

Tematyka szkolenia

 • anatomia, budowa włosa, rodzaje włosa
 • BHP, higiena pracy stylistki brwi
 • typologia kształtów oczu i indywidualny dobór brwi
 • mierzyć proporcje twarzy przy użyciu suwmiarki
 • dobrać kształt brwi według wymierzonej symetrii
 • dobieranie intensywności brwi do oprawy oka
 • jak stosować oraz jak dobierać kolorystycznie hennę
 • jak dobrać odpowiedni kształt brwi bądź skorygować obecny, według proporcji twarzy klientki
 • jak dobrać odpowiedni sposób depilacji do typu skóry klienta (Uwaga! Hit! NITKOWANIE BRWI)
 • jak odpowiednio trymować brwi
 • jak dobierać i stosować produkty do malowania brwi
 • makijaż brwi/ cieniowanie/imitowanie włosków
 • przeprowadzanie wywiadu z klientką i kwalifikacja do zabiegu
 • pielęgnacja brwi po zabiegu
 • jak wykonywać zdjęcia brwi do portfolio

Miejsce szkolenia

Szkolenie odbywa się w kameralnych grupach 4-6 osobowych, w szkole Makijażu Agnieszki Brody – Biar Beauty Group. Sala treningowa wyposażona jest w profesjonalne stanowiska z najlepszym wyposażeniem oraz oświetleniem. Każda z kursantek otrzymuje odrębne produkty do ćwiczenia stylizacji brwi!

Szkolenie trwa 8 godzin, najpierw odbywana jest część teoretyczna, następnie pokaz z udziałem kursantek oraz ćwiczenia praktyczne na modelkach z zewnątrz.

W trakcie oferujemy również poczęstunek, kawę i herbatę bez ograniczeń.

Certyfikat

Po odbytym szkoleniu kursantka otrzymuje certyfikat – międzynarodowe potwierdzenie umiejętności marki NOUVEAU LASHES & BEAUTY jako stylisty brwi.

Produkty

Na szkoleniu kursanci korzystają wyłącznie z naszej bazy produktów. Specjalnie dobrane i wyselekcjonowane produkty marek m.in. Anastasia Beverly Hills, Nouveau Lashes , nyx, Inglot, Kryolan pozwolą Ci na wykreowanie idealnych brwi!

Wsparcie szkoleniowców Nouveau Lashes

Jako nieliczni na rynku KONTYNUUJEMY WSPÓŁPRACĘ po zakończonym szkoleniu ! W razie pojawiających się trudności, problemów czy pytań o produkty jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Biar Beauty Group prowadzi również dystrybucję produktów Nouveau Lashes & Beauty- w każdej chwili możesz zamówić u nas brakujący produkt!

Wsparcie e-marketingowe

Prowadzimy na bieżąco współpracę z główną siedzibą szkoleniową Nouveau Lashes & Beauty w Londynie. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami i staramy się, by nasze stylistki miały dostęp do wszystkich możliwych nowych technik i zabiegów. Po odbytym szkoleniu otrzymujesz materiały marketingowe na płycie CD oraz po subskrypcji naszego panelu NOUVEAU LASHES POLSKA możesz pobierać ze strony materiały reklamowe bądź otrzymywać je drogą elektroniczną.

Cena usług brow baru

Cena Twojej nowej usługi BROW BAR może być rozbieżna w zależności od lokalizacji, wykonywanych innych zabiegów, dojazdu bądź usług stacjonarnych. Cena waha się zazwyczaj między 49zł-99zł. Pamiętajmy, że w usłudze najbardziej cenne jest umiejętne wykonanie usługi oraz bardzo dobrej jakości produkty!

Wzbogać swój biznes o innowacyjną usługę stylizacji brwi opartej na wiedzy brytysjkich lingerystów. Wyprzedź konkurencję!

Cena szkolenia dla makijażystek – 599zł, możliwość zakupu pakietu produktów w dniu szkolenia w cenie 690zł (regularna cena produktów Nouveau Lashes & Beauty 890zł ). Pakiet wystarczy na ok. 70 klientek.

Brow Design

Już dziś kup pakiet szkolenie i zestaw produktowy Brow Design.
Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: +48 603 270 619, napisz: info@biarbeauty.com, lub wpadnij do nas i zadaj je osobiście.
Przeczytaj o innowacyjnym zabiegu 8D marki NouveauLashes podbijającym rynki na całym świecie w prasie branżowej i kobiecej.
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!