»

Volume Lashes 2D/8D i SVS

Dwie metody objętościowe w trakcie jednego szkolenia! Nasze klientki powinny mieć wybór, w jakich rzęsach będą się czuły najlepiej i jakich efektów oczekują.

Volume Lashes 8D

Metoda Objętościowa NouveaLashes VOLUME LASHES 2D/8D

Metoda Objętościowa NouveaLashes VOLUME LASHES 2D/8D

Pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie.

Zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Jesteś wstanie uzyskać efekt nawet 8 krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Najnowsze badania potwierdzają niezawodność metody i bezpieczeństwo nawet dla bardzo cienkich i delikatnych naturalnych rzęs.

Nie każda grubość rzęsy NouveauLashes, stosowana przy przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs klasyczną metodą 1:1 jest odpowiednia dla metody objętościowej 2D/8D. Dlatego NouveauLashes stworzyło nowy rodzaj rzęs, bezpieczny dla metody objętościowej.

Metoda objętościowa 2D/8D nie jest metodą obciążającą naturalne rzęsy. Poniżej przykłady analizy porównawczej rzęs metody objętościowej 0.07 w stosunku do klasycznej metody przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1.

3 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.12 mm rzęs
4 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.15 mm rzęs
5 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.18 mm rzęs
6 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.21 mm rzęs
itd.

Dlatego też jest to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety. Niesamowite rozwiązanie dla osób, które mają bardzo rzadkie rzęsy a dzięki innowacyjnej technice osiągną efekt maksymalnego zagęszczenia.

Na czym polega tajemnica NouveauLashes 8D?

Aplikacja opiera się na tworzeniu specjalistycznych wachlarzy poprzez odpowiednio wyprofilowane rzęsy. Precyzyjne doklejanie każdego wachlarza gwarantuje wyjątkową trwałość zabiegu. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary.

Jak długo trwa zabieg?

Pierwsze wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się ok 5-6 tygodni.

Czy zabieg Volume Lashes 2D/8D niszczy naturalne rzęsy?

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się.

Metoda Objętościowa NouveaLashes  SVS EKSPRESOWA METODA OBJĘTOŚCIOWA

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS EKSPRESOWA METODA OBJĘTOŚCIOWA

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej. Ten unikatowy zabieg zagęszczający rzęsy został w całości opracowany poprzez powiązanie szybszego tempa pracy i optymalnego zagęszczenia.

Technika SVS została stworzona mając przede wszystkim na uwadze kondycję naturalnej rzęsy, nawet przy wykonywaniu intensywnych efektów! Metoda pozwala na maksymalne zagęszczenie szybciej niż kiedykolwiek!
Rzęsy na pasku są zróżnicowanej długości i tworzymy wachlarze, które wyglądają dzięki temu na bardzo naturalne. Dodatkowo w tej metodzie mamy do wyboru aż 3 grubości: 0,05 , 0,07 i 0,1 w dwóch najpopularniejszych skrętach C i D.

Metoda dzięki nowym akcesoriom takim jak: klej szybkoschnący SVS, opaska Nouveau Lashes, okulary, lusterko pozawala na dużo szybszą aplikację rzęs.

Jak długo trwa zabieg?

W zależności od indywidualnego efektu jaki chcemy osiągnąć, nasza metoda pozwala na stworzenie go już w min.45 min!

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt SVS utrzymuje się ok 5-6 tygodni.

Czy zabieg Volume Lashes 2D/8D niszczy naturalne rzęsy?

SVS został zaprojektowany z myślą o zdrowiu i kondycji rzęs naturalnych. Technika polega na aplikowaniu ultra-cienkich rzęsek w wachlarzyku. Efekt możemy uzupełniać lub usuwać i tworzyć na nowo.

Metoda Objętościowa NouveaLashes  SVS EKSPRESOWA METODA OBJĘTOŚCIOWA

Opinie specjalistów na temat metody NouveauLashes

Klientki są zachwycone nową metodą objętościową, nie muszą uzupełniać rzęs tak często ponieważ efekt przerzedzenia jest mniej widoczny niż przy metodzie 1:1.Kaja M., Nowy Sącz

Metoda objętościowa zyskała niesamowite uznanie wśród moich klientek. Rzęsy są bardzo lekkie, wygodne i długo utrzymuje się efekt pełnej aplikacji. Polecam wszystkim Paniom tą metodę!Katarzyna K., Częstochowa

Niesamowita metoda, prawie wszystkie dotychczasowe klientki, które chodziły do mnie na metodę 1:1 przeszły na nową metodę objętościową 8D. Rzęsy są dużo delikatniejsze, w ogóle niewyczuwalne. Przy wypadaniu rzęs nie robią się żadne luki i efekt przerzedzenie jest prawie niewidoczny. Wygląda to mega naturalnie.Sviatlana C., Warszawa

Piękny efekt maksymalnego zagęszczenia, stałe klientki są bardzo zadowolone, a metoda 8D pozwoliła mi również pozyskać nowe klientki, szczególnie te, które mają delikatne rzęsy i małą ilość. Teraz mogą się cieszyć maksymalnym zagęszczeniem. Rzęsy bardzo delikatne i piękny efekt.Ania P., Kraków

Już dziś kup pakiet – szkolenie i zestaw produktowy Volume Lashes!
Cena szkolenia z dwóch metod: cena regularna 2180zł / teraz PROMOCJA 1590zł!
Cena pakietu produktów: cena regularna 1499zł / cena pakietu przy zakupie szkolenia 1000zł!
Cena szkolenia wraz z pakietem produktów z dwóch metod: cena regularna 3679zł / teraz PROMOCJA 2590zł!

Cena szkolenia wraz z pakietem produktów obejmuje aż dwa dni szkoleniowe (drugi dzień szkoleniowy w innym terminie po wykonanych 3 stylizacjach)!

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: +48 603 270 619, napisz: info@biarbeauty.com, lub wpadnij do nas i zadaj je osobiście.

Przeczytaj o innowacyjnym zabiegu 8D marki NouveauLashes podbijającym rynki na całym świecie w prasie branżowej i kobiecej.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!