»

Szkolenia NouveauLashes

Zostań Specjalistą NouveauLashes i poznaj doskonałą metodę przedłużania rzęs!

To na pomysłach NouveauLashes wzorują się inne firmy naśladując jej oryginalne rozwiązania. Dzięki współpracy z Biar Beauty Group masz zawsze pewność najwyższej jakości produktów (w całości tworzonych na terenie UE) i dostępu do rozwiązań wykorzystywanych przez stylistów na całym świecie.

Taka promocja tylko u nas! Trzy szkolenia w cenie jednego! Nie płacisz dodatkowo za szkolenie z metody 2:1! oraz za szkolenie z zakresu aplikacji dolnych rzęs! Wprowadź najnowsze trendy w przedłużaniu rzęs do swoje oferty! Zapisz się pod numerem telefonu 603 270 619, 603 270 870, 603 848 268.

Tylko w ofercie Nouveau Lashes znajdziesz unikatowe metody na szkoleniu pierwszego stopnia.

Decydując się na nasze szkolenie zaoszczędzisz nawet 800 zł w porównaniu do ofert konkurencji, a wprowadzając nowo poznane techniki wyróżnisz się na tle innych stylistek rzęs.

Jeśli chcesz zostać specjalistą przedłużania i zagęszczania rzęs marki Nouveau Lashes szkolenie I stopnia powinno być dla Ciebie podstawą. To pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w branży kosmetycznej. Szkolenie przybliża najważniejsze elementy profesjonalnej stylizacji spojrzenia. Na zajęcia składają się wykłady i część praktyczna.

  • Rozpoczniesz od poznania głównych produktów NouveauLashes i możliwości ich zastosowania w swojej pracy.
  • W kolejnym etapie szkoleniowcy przybliżą zasady poprawnie wykonanej aplikacji – dobór długości, grubości, umiejętności zachowania czystości, precyzji zabiegu i odpowiedniego doczepiania oraz usuwania rzęs nieudanych.
  • Wyćwiczysz też umiejętność prawidłowego rozdzielenia rzęs oraz nauczysz się profesjonalnej pracy z pęsetami.
  • Poznasz metody zabezpieczania dolnej powieki i rzęs (praca z płatkami żelowymi).
  • Nauczysz się przeprowadzania wywiadu z klientką i rozpoznawania podstawowych chorób oczu (dolegliwości wykluczających aplikację).
  • Przetestujesz możliwości kosmetyków do pielęgnacji rzęs w domu oraz poznasz pełną ofertę NouveauLashes w tym segmencie.

Szkolenia stacjonarne prowadzone są w katowickiej siedzibie szkoły wizażu Agnieszka Broda School of Make-Up (ul. Bażantów 10/1). Organizujemy również kursy na terenie Warszawy.

Wzbogać swoje menu kosmetyczne o najpopularniejszy zabieg beauty – Nouveau Lashes. To zabieg przedłużania i pogrubiania rzęs, który jest jednym z najczęściej poszukiwanych usług stylizacyjnych. Z Nouveau Lashes wyróżnisz się na tle konkurencji i zdobędziesz umiejętności tak poszukiwane i cenione na dzisieszym rynku kosmetycznym. Jeśli posiadasz już w tym zakresie podstawowe zdolności wybierz szkolenia, za sprawą których osiągniesz wyróżniający Cię stopień zaawansowania. Zostań partnerem Biar Beauty Group i sprawdź najlepszy na rynku pakiet korzyści.

Miejsce i trenerzy

Szkolenia prowadzone są w centrum szkoleniowym Biar Beauty Group w Katowicach (w siedzibie Agnieszka Broda School of Make-Up). Kursy organizowane są również w Warszawie, w salach konferencyjnych prestiżowych hoteli. Wprowadzeniem kursantów w świat możliwości stylizacyjnych Nouveau Lashes zajmują się najlepsi trenerzy, którzy na co dzień wykorzystują metodę w swojej pracy. Posiadają oni również wysokie zdolności dydaktyczne, które podnoszą efektywność nauki podczas prowadzonych szkoleń. W czasie spotkań kładziemy szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności praktycznych, które zawsze poprzedzone są przyswojeniem wiedzy teoretycznej.

Przebieg szkolenia

Szkolenia realizowane są w kameralnych grupach (do 4 osób) w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach centrum szkoleniowego Biar Beauty Group. Czas trwania kursu ustalany jest indywidualnie dla każdej kursantki – pełne szkolenie trwa średnio 11-12 godzin lekcyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy ma możliwość pełnego poznania metody Nouveau Lashes i wyćwiczenia poznanych umiejętności. Nauka kończy się w momencie uzyskania pozytywnej oceny za prawidłowo wykonaną aplikację.

Każdy partner Biar Beauty Group może po ukończeniu szkolenia, w dowolnym czasie skorzystać z bezpłatnego doszkolenia. Jest również pod opieką trenerów, którzy służą wsparciem i zawsze odpowiedzą na dodatkowe pytania, doradza i rozwieją wątpliwości.

Materiały szkoleniowe

Podczas szkolenia wykorzystujemy nowoczesne multimedia, które w szybki i przyjemny sposób pozwalają przybliżyć omawianą metodę aplikacji rzęs. Nasi trenerzy zapoznają kursantów ze wszystkimi tajnikami aplikacji i informacjami na temat marki. Każdy uczestnik kursu otrzymuje stworzony przez metodyków Biar Beauty Group Podręcznik Nouveau Lashes zawierający szczegółowe notatki ze szkolenia oraz materiały pomocne w stylisty rzęs.

Kursanci ćwiczą aplikację na modelce – może to być osoba wybrana przez nich lub zapewniona przez Biar Beauty Group.

Certyfikat Nouveau Lashes

Każda osoba po zakończonym kursie może uzyskać prestiżowy Certyfikat Nouveau Lashes potwierdzający umiejętności w zakresie stylizacji rzęs oraz najwyższą jakość prowadzonej usługi. To międzynarodowy dokument zapewniający dostęp do produktów stworzonych tylko dla posiadaczy tego właśnie certyfikatu. Jest on przyznawany po otrzymaniu pozytywnej oceny sześciu wykonanych aplikacji (należy wysłać pakiet zdjęć do siedziby Biar Beauty Group). Certyfikat można też zdobyć poprzez wykonanie aplikacji na własnej modelce pod okiem trenera Nouveau Lashes.

Wsparcie ekspertów Biar Beauty Group

Współpracując z naszymi szkoleniowcami otrzymujesz dostęp do szerokiej wiedzy oraz bogatego know-how na temat najnowszych trendów w makijażu, stylizacji rzęs oraz materiałów szkoleniowych i promocyjnych Nouveau Lashes. Po zakończeniu kursu możesz w każdym momencie skontaktować się z naszymi metodykami i wyjaśnić z nimi każdą wątpliwość.

Biar Beauty Group to także pewny i sprawdzony partner w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw produktów oraz szybkiej i fachowej obsługi każdego zamówienia.

Materiały marketingowe

Każdy pakiet produktów zawiera bogaty zestaw materiałów marketingowych pozwalających atrakcyjnie przedstawić nową usługę w Twoim menu kosmetycznym. W jego skład wchodzą plakaty oraz ulotki opisujące metodę i zachęcające do jej wykonania, a także materiały informacyjne na temat pielęgnacji rzęs po zabiegu. Wszystkim materiałom można nadać indywidualny charakter, dzięki obecności miejsca, które można zaaranżować w dowolny sposób (własna naklejka, pieczątka itp.).

Udostępniamy również materiały reklamowe: zdjęcia, logotypy i różnorodne informacje na temat metody Nouveau Lashes pomocne w opisaniu i atrakcyjnym przedstawieniu metody w swoim salonie czy gabinecie kosmetycznym. Wszystkie materiały mogą być wykorzystywane wyłącznie przez osoby, które ukończyły kurs dedykowany nauce metody Nouveau Lashes.

Dobry Salon Nouveau Lashes

Naszym stałym partnerom proponujemy unikalny model współpracy pozwalający wyróżnić prowadzone miejsce na tle konkurencji i jeszcze pełniej wykorzystać potencjał aplikacji Nouveau Lashes. Wspieramy gabinety wykonujące przedłużanie rzęs na najwyższym poziomie i wyłącznie na produktach Nouveau Lashes. Proponujemy również obecność w mediach na specjalnych zasadach oraz oferujemy dodatkowe korzyści w postaci rabatów, produktów gratisowych i dodatkowych szkoleń.

Sprawdź czy osoba, która proponuje ci szkolenia z naszej metody posiada uprawnienia trenerskie NouveauLashes – zadzwoń i sprawdź czy jest to nasz autoryzowany partner: 603 270 619, 603 270 870, 603 848 268.
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!