Oferty pracy

Jeśli jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną i łatwo nawiązującą kontakty, jeśli szukasz pracy, w której możesz wykazać się kreatywnym podejściem do swoich obowiązków, lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w renomowanej firmie stawiającej na jakość, zachęcamy do przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych.

Jesteś osobą kreatywną, systematyczną, dobrze zorganizowaną, lubiącą wyzwania? To ogłoszenie jest dla Ciebie.

Biar Beauty Group właściciel renomowanej szkoły makijażu „Agnieszka Broda School of Make-Up” oraz wyłączny dystrybutor renomowanej marki Nouveau Lashes na rynku polskim, w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/ki na stanowisko:

SZKOLENIOWIEC STYLISTA RZĘS /i MAKIJAŻYSTA

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie szkoleń oraz ich koordynacja
  • Identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych
  • Ewaluacja prowadzonych szkoleń
  • Opracowywanie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Współtworzenie polityki szkoleniowej
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Budowanie relacji z klientami: opieka nad stałymi i pozyskiwanie nowych
  • Wykonywanie aplikacji rzęs/ i ewentualnie makijażu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: kosmetologiczne, pedagogiczne)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Wytrwałość w dążeniu do celów, konsekwencja, rzetelność, odpowiedzialność i wysoka motywacja do pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i duża komunikatywność, kreatywność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wysoka stabilność emocjonalna i umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
  • Dyspozycyjność i elastyczność w działaniu
  • Energia, uśmiech oraz optymizm
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mężczyźni, kobiety
  • Obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym (pakiet Office)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, renomowanej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Wyjazdy/szkolenia zagraniczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: agnieszka.broda@biarbeauty.com.

Mile widziane: portfolio i określenie oczekiwanego wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Naj International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.).” Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR

  • Tworzenie i realizacja strategii
  • Działania na rzecz budowania korzystnego wizerunku wśród klientów obecnych i potencjalnych
  • Poszukiwanie właściwych wydarzeń oraz partnerów
  • Kontakty z mediami
  • Koordynowanie kontaktów ze społecznością
  • Opracowywanie materiałów prezentacyjnych, informacyjnych w języku polskim i angielskim
  • Monitoring opinii na temat firmy
  • Analiza zachowań rynku
  • Udział w pracach koncepcyjnych i wsparcie prowadzonych przez firmę projektów
  • Odpowiedzialność za komunikowanie, wdrażanie i kontrolę wykonania podjętych decyzj
  • Zbieranie informacji oraz sporządzanie zestawień danych zgodnie z wytycznymi firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: PR, marketing, reklama, dziennikarstwo)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikacja, obowiązkowość, umiejętne posługiwanie się słowem pisanym i mówionym

Oferujemy:

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!