»

Praktyki

Nie tylko teoria, ale i praktyka – i to jaka!

Nasze absolwentki biorą udział w programach stażowych oraz praktykach, m.in. w salonach INGLOT w całej Polsce oraz w salonach SEPHORA. Po ukończeniu praktyk absolwenci otrzymują dyplom oraz bardzo często ofertę podjęcia pracy.

Dla potrzeb szkoły stworzyliśmy „Grupę Stylistów i Wizażystów BIAR” odpowiedzialną za organizację praktyk oraz pracy dla najzdolniejszych absolwentów.

Należąc do grupy stylistów i wizażystów Agnieszka Broda School of Make-Up mogą także zdobywać doświadczenie przygotowując modelki do pokazów mody czy sesji zdjęciowych dla wielu marek oraz magazynów takich jak ELLE, IN STTLE, URODA, TINA, OLIVIA KOBIETA I ŻYCIE, BEAUTY FORUM i innych.

Szkoła cyklicznie organizuje warsztaty Szkoły Makijażu wraz z magazynem ELLE.

Nasi najlepsi absolwenci są cenionymi wizażystami nie tylko w Polsce (pracują m.in. jako wizażyści dla Sephora Polska, Douglas, Inglot, Smashbox, Dior, Shiseido ), ale również w Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce nie tylko kształcimy najzdolniejszych makijażystów w Polsce, ale i dbamy o ich rozwój dając im możliwość uczestniczenia i zdobywania doświadczenia , które otwiera drzwi do kariery. Z nami kursantki zdobywają pierwsze publikacje w magaznach takich jak: Beauty Forum, Elle i Ślubne Fryzury i Makijaże.


11222110_990945154306065_1305561397823185462_n

Absolwentki Biar Beauty Group na Silesia Fashion Day

Absolwentki i obecne studentki Rocznej Niepublicznej Szkoły obsługiwały jeden z największych pokazów na śląsku, Silesia Fashion Days. W ten sposób mogły zdobyć doświadczenie i dodatkowe kwalifikacje. Pracowały na tym pokazie obsługując nie tylko marki odzieżowe ale także dbając o wizerunek prowadzących.


IMG_0264

Seria sesji zdjęciowych i pokazów Look of the Year

Absolwentki naszej rocznej szkoły mały możliwość współpracować z finalistkami konkursu Look of the Year oraz licznymi gwiazdami obecnymi na kilku eventach na których wykonywały makijaże. Nasze studentki brały czynny udział w całym przedsięwzięciu i miały możliwość poznać kulisy takich wydarzeń. Poszerzyły one swoje portfolio oraz umiejętności.


Sesja inspirowana gwiazdami

Sesja inspirowana gwiazdami

W naszej szkole została zorganizowana profesjonalna sesja zdjęciowa, przy której współpracowali studenci naszej rocznej szkoły oraz trenerzy zarówno z kierunku wizażu jak i stylizacji. W sesji inspirowanej gwiazdami z czerwonego dywanu nasi kursanci mogli sami wystylizować, uczesać, pomalować modelki i poszerzyć portfolio o piękne zdjęcia. Na naszym kanale możecie obejrzeć backstage z tej sesji a w magazynie Beauty Forum ukazała się publikacja z tego wydarzenia.


Warsztaty makijażu HD

Pokaz Mody Silesia Fashion Day Młoda Fala

Absolwentki szkoły miały okazję uczestniczyć w pokazie mody organizowanym przez Silesia Fashion Day „Młoda Fala”. Piękne makijaże dla modelek, modeli i osób prowadzących wykonały: Paulina Majtyka, Ania Bułkowska, Marta Modras, Sandra Pajda, Agnieszka Brudny, Aneta Łaszczewska, Magda Stanula.


Warsztaty makijażu HD

Warsztaty makijażu HD z absolwentami

Warsztaty makijażu HD do których zaprosiliśmy absolwentów naszej Rocznej Szkoły z kierunku wizaż i stylizacja. Pracowali oni przy sesji zdjęciowej pod okiem naszych trenerów tworząc piękne stylizacje i fryzury. Gratulujemy im! Świetna praca!


Sesja zdjęciowa Fashion Project

Sesja zdjęciowa Fashion Project

Nasza absolwentka Beata Wlazło razem z nami na sesji zdjęciowej Fashion Project dla marki odzieżowej Mohito i Laura Gaudi. Już wkótce jej prace ukażą się w prestiżowych pismach Fashion.


Praktyki Smashbox i Biar Beauty Group

Praktyki Smashbox i Biar Beauty Group

Kursantka naszej szkoły Marta Jaśniewicz miała okazję wziąć udział w praktykach organizowanych przez Profesjonalna firmę kosmetyczna Smashbox wraz z Biar Beauty Group. Ogromne doświadczenie, zdobyte nowe umiejętności, możliwość poznania marki i jej produktów pozwoliły jej na poszerzenie horyzontów i poznanie jak powinna wyglądać praca dla prestiżowej marki.


Wybory Miss Moraw i Śląska 2015

Wybory Miss Moraw i Śląska 2015

Nasze absolwentki razem z nami na wyborach Miss Moraw i Śląska. O makijaże kandydatek zadbały Małgorzata Pająk, Anita Baron, Aneta Łaszczewska, Jowita Barcz. Gratulujemy pięknych makijaży!


Wydarzenie KLER Damski Projekt

Wydarzenie KLER „Damski Projekt”

Nasze absolwentki razem z nami na wydarzeniu organizowanym przez KLER z okazji dnia kobiet. O makijaże uczestniczek wydarzenia zadbały Aleksandra Dąbrowska, Iwona Jelonek, Anita Baron.


Agnieszka Broda wraz z absolwentkami w ELLE

Agnieszka Broda wraz z absolwentkami w ELLE

Efekty pracy Agnieszki Broda wraz z absolwentkami Szkoły można zobaczyć na łamach magazynów takich jak. ELLE, In style, Tina, Olivia i inne. Szkoła nie tylko kształci najzdolniejszych makijażystów w Polsce, ale niejednokrotnie dba o ich karierę dając im możliwość uczestniczenia w różnych akcjach.


Sesja Bielenda kremy CC

Sesja Bielenda kremy CC

Bielendy kremy CC. Agnieszka Broda i absolwentki I, II, III stopnia wykonały makijaże do kampanii kremów CC. Za fryzury odpowiadał Maciej Maniewski, zdjecia Machina Group. Zdjęcia z sesji ukarzą się w magazynach: Elle, In Style, Avanti, Grazia, Uroda, Cosmopolitan, Hot Mida & Shopping.


Sesja dla Mochito

Sesja dla Mochito – kolekcja wiosna/lato 2014

Makijaże w wykonaniu Agnieszki Broda oraz absolwentek III stopnia Advanced Pro: Anny Wasik oraz Matyldy Jedynak. W charakterze modelek stanęły najsłynniejsze polskie blogerki: Jessica Mercedes, Jestem Kasia oraz Charlize Mystery. Efekty sesji w kampanii marki oraz mediach.


Metamorfozy dla Tiny

Metamorfozy dla Tiny

Absolwentki III stopnia na planie – wyjątkowa sesja dla magazynu: Tina, Olivia, Kobieta i Życie. Niesamowite metamorfozy w wykonaniu absolwentek szkolenia Advanced Pro, dowód? „łzy i radość uczestniczek” – potwierdza Agnieszka Broda. Efekty ich pracy na lamach magazynów… Gratulujemy!


Warsztaty Fashion Project

Warsztaty Fashion Project

Nasza absolwentka III stopnia Advance Pro Matylda Jedynak wzięła udział w warsztatach Fashion Project. Dziękujemy Matyldzie za udział w sesji!


Elle Biar

Warsztay ELLE

Absolwentki podczas trzeciej edycji warsztatów naszej Szkoły wraz z magazynem ELLE. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się o nadchodzących trendach w makijażu, stylizacjach fryzur. W trakcie spotkania odbyła się premiera – lifting rzęs najnowszej generacji LVL. Relacja ze spotkania na łamach magazynu ELLE.


kaja-rzesy-lala

Wyjątkowa sesja dla Glamour

Absolwentka III stopnia Karolina Śmieszek u boku Agnieszki Broda podczas wyjątkowej sesji dla marki Bielenda. Zdjęcia z tej sesji w Glamour.


dziewczyny3-300x225

Nasze absolwentki podczas pracy przy „Fotorodzince”!

Jak wiecie na planie kolejnych odcinków „Fotorodzinki” towarzyszą nam nasze absolwentki. Tym razem była to Hanna Kincer i Karolina Śmieszek. Dziewczyny świetnie się bawiły pracując nad wizerunkiem uczestników programu. Efekty ich pracy będziecie mogli wkrótce podziwiać na Polsat Cafe.


1-225x300

Praktyka czyni mistrza

Praktyka czyni mistrza – z takiego założenia najprawdopodobniej wyszły nasze byłe kursantki, które wzięły udział w konkursie na makijaż ślubny. Jak z pewnością wiecie wczoraj w siedzibie naszej szkoły odbyła się sesja zdjęciowa do magazynu „Ślubne fryzury i makijaże”, podczas której zwyciężczynie konkursu miały niepowtarzalną okazję zaprezentować wykonane przez siebie ślubne stylizacje. Wszystkie wizażystki i ich modelki wspaniale się spisały, a ich prace będzie można podziwiać na łamach kolejnego numeru czasopisma.


foto

Już niebawem w Polsat Cafe wyemitowany zostanie nowy program „Fotorodzinka”.

Głównymi bohaterami kolejnych odcinków będą członkowie wielodzietnych rodzin. W programie sesje zdjęciowe wykona Justyna Steczkowska. O wizerunek uczestników zadba stylista Jaro Szado oraz wizażystki Agnieszka Broda i Anna Kubica, które zajmą się również stylizacją rzęs. Ponadto przy makijażu asystować będą absolwenci szkoły Agnieszka Broda School of Make Up.

Hit 2017 dla makijażystek – Brow Design – zaprojektuj swoje brwi!


Pozycja konieczna dla osób chcących uzyskać perfekcyjne rezultaty stylizacji brwi nie wdrażając permanentnych sposobów stylizacji!