»

Praktyki

Nie tylko teoria, ale i praktyka – i to jaka!

Nasze absolwentki biorą udział w programach stażowych oraz praktykach, m.in. w salonach INGLOT w całej Polsce oraz w salonach SEPHORA. Po ukończeniu praktyk absolwenci otrzymują dyplom oraz bardzo często ofertę podjęcia pracy.

Dla potrzeb szkoły stworzyliśmy „Grupę Stylistów i Wizażystów BIAR” odpowiedzialną za organizację praktyk oraz pracy dla najzdolniejszych absolwentów.

Należąc do grupy stylistów i wizażystów Agnieszka Broda School of Make-Up mogą także zdobywać doświadczenie przygotowując modelki do pokazów mody czy sesji zdjęciowych dla wielu marek oraz magazynów takich jak ELLE, IN STTLE, URODA, TINA, OLIVIA KOBIETA I ŻYCIE, BEAUTY FORUM i innych.

Szkoła cyklicznie organizuje warsztaty Szkoły Makijażu wraz z magazynem ELLE.

Nasi najlepsi absolwenci są cenionymi wizażystami nie tylko w Polsce (pracują m.in. jako wizażyści dla Sephora Polska, Douglas, Inglot, Smashbox, Dior, Shiseido ), ale również w Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce nie tylko kształcimy najzdolniejszych makijażystów w Polsce, ale i dbamy o ich rozwój dając im możliwość uczestniczenia i zdobywania doświadczenia , które otwiera drzwi do kariery. Z nami kursantki zdobywają pierwsze publikacje w magaznach takich jak: Beauty Forum, Elle i Ślubne Fryzury i Makijaże.


11222110_990945154306065_1305561397823185462_n

Absolwentki Biar Beauty Group na Silesia Fashion Day

Absolwentki i obecne studentki Rocznej Niepublicznej Szkoły obsługiwały jeden z największych pokazów na śląsku, Silesia Fashion Days. W ten sposób mogły zdobyć doświadczenie i dodatkowe kwalifikacje. Pracowały na tym pokazie obsługując nie tylko marki odzieżowe ale także dbając o wizerunek prowadzących.


IMG_0264

Seria sesji zdjęciowych i pokazów Look of the Year

Absolwentki naszej rocznej szkoły mały możliwość współpracować z finalistkami konkursu Look of the Year oraz licznymi gwiazdami obecnymi na kilku eventach na których wykonywały makijaże. Nasze studentki brały czynny udział w całym przedsięwzięciu i miały możliwość poznać kulisy takich wydarzeń. Poszerzyły one swoje portfolio oraz umiejętności.


Sesja inspirowana gwiazdami

Sesja inspirowana gwiazdami

W naszej szkole została zorganizowana profesjonalna sesja zdjęciowa, przy której współpracowali studenci naszej rocznej szkoły oraz trenerzy zarówno z kierunku wizażu jak i stylizacji. W sesji inspirowanej gwiazdami z czerwonego dywanu nasi kursanci mogli sami wystylizować, uczesać, pomalować modelki i poszerzyć portfolio o piękne zdjęcia. Na naszym kanale możecie obejrzeć backstage z tej sesji a w magazynie Beauty Forum ukazała się publikacja z tego wydarzenia.


Warsztaty makijażu HD

Pokaz Mody Silesia Fashion Day Młoda Fala

Absolwentki szkoły miały okazję uczestniczyć w pokazie mody organizowanym przez Silesia Fashion Day „Młoda Fala”. Piękne makijaże dla modelek, modeli i osób prowadzących wykonały: Paulina Majtyka, Ania Bułkowska, Marta Modras, Sandra Pajda, Agnieszka Brudny, Aneta Łaszczewska, Magda Stanula.


Warsztaty makijażu HD

Warsztaty makijażu HD z absolwentami

Warsztaty makijażu HD do których zaprosiliśmy absolwentów naszej Rocznej Szkoły z kierunku wizaż i stylizacja. Pracowali oni przy sesji zdjęciowej pod okiem naszych trenerów tworząc piękne stylizacje i fryzury. Gratulujemy im! Świetna praca!


Sesja zdjęciowa Fashion Project

Sesja zdjęciowa Fashion Project

Nasza absolwentka Beata Wlazło razem z nami na sesji zdjęciowej Fashion Project dla marki odzieżowej Mohito i Laura Gaudi. Już wkótce jej prace ukażą się w prestiżowych pismach Fashion.


Praktyki Smashbox i Biar Beauty Group

Praktyki Smashbox i Biar Beauty Group

Kursantka naszej szkoły Marta Jaśniewicz miała okazję wziąć udział w praktykach organizowanych przez Profesjonalna firmę kosmetyczna Smashbox wraz z Biar Beauty Group. Ogromne doświadczenie, zdobyte nowe umiejętności, możliwość poznania marki i jej produktów pozwoliły jej na poszerzenie horyzontów i poznanie jak powinna wyglądać praca dla prestiżowej marki.


Wybory Miss Moraw i Śląska 2015

Wybory Miss Moraw i Śląska 2015

Nasze absolwentki razem z nami na wyborach Miss Moraw i Śląska. O makijaże kandydatek zadbały Małgorzata Pająk, Anita Baron, Aneta Łaszczewska, Jowita Barcz. Gratulujemy pięknych makijaży!


Wydarzenie KLER Damski Projekt

Wydarzenie KLER „Damski Projekt”

Nasze absolwentki razem z nami na wydarzeniu organizowanym przez KLER z okazji dnia kobiet. O makijaże uczestniczek wydarzenia zadbały Aleksandra Dąbrowska, Iwona Jelonek, Anita Baron.


Agnieszka Broda wraz z absolwentkami w ELLE

Agnieszka Broda wraz z absolwentkami w ELLE

Efekty pracy Agnieszki Broda wraz z absolwentkami Szkoły można zobaczyć na łamach magazynów takich jak. ELLE, In style, Tina, Olivia i inne. Szkoła nie tylko kształci najzdolniejszych makijażystów w Polsce, ale niejednokrotnie dba o ich karierę dając im możliwość uczestniczenia w różnych akcjach.


Sesja Bielenda kremy CC

Sesja Bielenda kremy CC

Bielendy kremy CC. Agnieszka Broda i absolwentki I, II, III stopnia wykonały makijaże do kampanii kremów CC. Za fryzury odpowiadał Maciej Maniewski, zdjecia Machina Group. Zdjęcia z sesji ukarzą się w magazynach: Elle, In Style, Avanti, Grazia, Uroda, Cosmopolitan, Hot Mida & Shopping.


Sesja dla Mochito

Sesja dla Mochito – kolekcja wiosna/lato 2014

Makijaże w wykonaniu Agnieszki Broda oraz absolwentek III stopnia Advanced Pro: Anny Wasik oraz Matyldy Jedynak. W charakterze modelek stanęły najsłynniejsze polskie blogerki: Jessica Mercedes, Jestem Kasia oraz Charlize Mystery. Efekty sesji w kampanii marki oraz mediach.


Metamorfozy dla Tiny

Metamorfozy dla Tiny

Absolwentki III stopnia na planie – wyjątkowa sesja dla magazynu: Tina, Olivia, Kobieta i Życie. Niesamowite metamorfozy w wykonaniu absolwentek szkolenia Advanced Pro, dowód? „łzy i radość uczestniczek” – potwierdza Agnieszka Broda. Efekty ich pracy na lamach magazynów… Gratulujemy!


Warsztaty Fashion Project

Warsztaty Fashion Project

Nasza absolwentka III stopnia Advance Pro Matylda Jedynak wzięła udział w warsztatach Fashion Project. Dziękujemy Matyldzie za udział w sesji!


Elle Biar

Warsztay ELLE

Absolwentki podczas trzeciej edycji warsztatów naszej Szkoły wraz z magazynem ELLE. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się o nadchodzących trendach w makijażu, stylizacjach fryzur. W trakcie spotkania odbyła się premiera – lifting rzęs najnowszej generacji LVL. Relacja ze spotkania na łamach magazynu ELLE.


kaja-rzesy-lala

Wyjątkowa sesja dla Glamour

Absolwentka III stopnia Karolina Śmieszek u boku Agnieszki Broda podczas wyjątkowej sesji dla marki Bielenda. Zdjęcia z tej sesji w Glamour.


dziewczyny3-300x225

Nasze absolwentki podczas pracy przy „Fotorodzince”!

Jak wiecie na planie kolejnych odcinków „Fotorodzinki” towarzyszą nam nasze absolwentki. Tym razem była to Hanna Kincer i Karolina Śmieszek. Dziewczyny świetnie się bawiły pracując nad wizerunkiem uczestników programu. Efekty ich pracy będziecie mogli wkrótce podziwiać na Polsat Cafe.


1-225x300

Praktyka czyni mistrza

Praktyka czyni mistrza – z takiego założenia najprawdopodobniej wyszły nasze byłe kursantki, które wzięły udział w konkursie na makijaż ślubny. Jak z pewnością wiecie wczoraj w siedzibie naszej szkoły odbyła się sesja zdjęciowa do magazynu „Ślubne fryzury i makijaże”, podczas której zwyciężczynie konkursu miały niepowtarzalną okazję zaprezentować wykonane przez siebie ślubne stylizacje. Wszystkie wizażystki i ich modelki wspaniale się spisały, a ich prace będzie można podziwiać na łamach kolejnego numeru czasopisma.


foto

Już niebawem w Polsat Cafe wyemitowany zostanie nowy program „Fotorodzinka”.

Głównymi bohaterami kolejnych odcinków będą członkowie wielodzietnych rodzin. W programie sesje zdjęciowe wykona Justyna Steczkowska. O wizerunek uczestników zadba stylista Jaro Szado oraz wizażystki Agnieszka Broda i Anna Kubica, które zajmą się również stylizacją rzęs. Ponadto przy makijażu asystować będą absolwenci szkoły Agnieszka Broda School of Make Up.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!