»

Rekomendacje

NouveauLashes to marka kosmetyczna doceniana przez profesjonalistów na całym świecie.

Logo NouveauLashes

Produkty NouveauLashes wyróżniają się na tle innych produktów do stylizacji rzęs, ponadto są one polecane zarówno przez stylistów i kosmetologów jak i przez prasę branżową oraz magazyny dla kobiet na całym świecie. Marka cieszy się doskonałą opinią również w Polsce – świadczą o tym liczne wyróżnienia przyznane NouveauLashes na przestrzeni ostatnich lat.

Światowy dystrybutor marki NouveauLashes

Dystrybutor roku

Czterokrotnie byliśmy wyróżniani przez firmę NouveauLashes tytułem Najlepszego Dystrybutora na Świecie. Dzięki autorskiemu programowi szkoleń, przygotowaniu atrakcyjnych pakietów, profesjonalizmowi w budowaniu relacji z partnerami oraz szerokiej obecności w mediach już trzy razy pokonaliśmy konkurencję z tak silnych rynków jak amerykański, francuski czy australijski. Dzięki wypracowaniu w krótkim czasie niezwykle wysokiej rozpoznawalności marki NouveauLashes w Polsce możemy pochwalić się czterema wyjątkowymi statuetkami.

Rekomendacja the guild of beauty therapists

The Guild

The Guild of Professional Beauty Therapists rekomenduje Biar Beauty Group! Nasz profesjonalizm, wiarygodność i zaangażowanie zostały docenione przez największe brytyjskie stowarzyszenie kosmetologiczne – dziękujemy!

Dobry adres instyle

InStyle Dobry Adres

Wyjątkowe wyróżnienie dla Agnieszka Broda School of Make-Up, czyli miejsca, w którym prowadzone są szkolenia NouveauLashes. To potwierdzenie najwyższego poziomu usług i gwarancja jakości, dla tych którzy chcą rozpocząć współpracę z Biar Beauty Group.

Uroda Beauty Expert rekomenduje

Rekomendacja Uroda

Rekomendacja magazynu Uroda dla Agnieszka Broda School of Make-Up jako miejsca polecanego do wykonywania aplikacji NouveauLashes. Docenienie profesjonalizmu ekspertów NouveauLashes oraz wysokiej jakości świadczonych tutaj usług.

Statuetka Nefretete

Nefretete

Nagroda w II Plebiscycie Piękna z Nefretete magazynu Kosmetyka i Kosmetologia – specjalne wyróżnienie najwyższej jakości produktów NouveauLashes i szkoleń stworzonych przez Biar Beauty Group.

Metoda NouveauLashes rekomendowana jest także przez:

Rekomendacje

British Association of Beauty Therapy & Cosmetology
Associated Irish Therapists
HABIA standarts-information-solution
Guild of Professional Beauty Therapists (Związek Zawodowy Terapeutów Kosmetycznych)
KRYOLAN professional make-up
Polskie Stowarzyszenie Kosmetyczne

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!