»

Roczna niepubliczna szkoła

Zdobądź nie tylko umiejętności znakomitego wizażysty, ale także zostań Certyfikowanym Trenerem Wizażu

Szkoła Makijażu Biar Beauty Group jest roczną policealną szkołą niepubliczną kształcącą w zawodzie WIZAŻYSTA, STYLISTA wymienioną w art.9 ust. 1 pkt 3 lit. d ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991r. (Dz.U. z 2004r. Nr 256 poz.2572 ze zmianami), natomiast nasza szkoła nie wydaje zaświadczeń, certyfikatów i świadectw na druku MEN ponieważ, zgodnie z prawem certyfikaty MEN mogą wydawać tylko szkoły publiczne lub niepubliczne posiadające UPRAWNIENIA SZKOŁY PUBLICZNEJ nad którym nadzór sprawują właściwe organy Państwa. Wydawanie w/w certyfikatów przez firmy szkoleniowe, które nie posiadają statusu szkoły publicznej albo szkoły niepublicznej posiadającej uprawnienia szkoły publicznej jest NIEZGODNE Z PRAWEM.

Niepubliczna Szkoła Policealna Biar Beauty Group realizuje autorski program szkoleń w systemie indywidualnym pozwalający poznać sztukę tworzenia makijażu i stylizacji. Co więcej, to właśnie tutaj można zaznajomić się z podstawami i tajnikami wizażu, stylizacji oraz poznać aktualne trendy w tych dziedzinach.

Indywidualny tok nauczania

Biar Beauty Group to szkoła inna niż wszystkie. Wiemy, że nasi studenci to osoby zapracowane, prowadzące własne biznesy, rozwijające się, aktywne zawodowo jak i również z zagranicy, dlatego opierając się na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu stworzyliśmy dla przyszłych stylistów, wizażystów i nie tylko, niepowtarzalna szansę ukończenia niepublicznej szkoły w trybie indywidualnym. Jest to nowoczesna szkoła, gdzie ty decydujesz w jakich terminach możesz odbyć zajęcia.

Międzynarodowa renoma

Biar Beauty Group to szkoła na skalę światową. Nasi studenci to osoby nie tylko z całej Polski, ale również z całej Europy m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Hiszpanii, Niemiec.

Praktyki – My dla Was! Stawiamy na Wasz rozwój!

Zapewniamy nieobowiązkowe praktyki w perfumeriach Sephora oraz Inglot na terenie całego kraju oraz praktyki ze stylizacji w prestiżowych showroomach raz pracując przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Absolwenci naszej szkoły mają również możliwość odbycia praktyk w INGLOT na terenie Wielkiej Brytanii. Najzdolniejszym swoim absolwentom organizujemy praktyki podczas pokazów mody oraz sesji fotograficznych. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce nie tylko kształcimy najzdolniejszych makijażystów w Polsce, ale i dbamy o ich rozwój dając im możliwość uczestniczenia i zdobywania doświadczenia, które otwiera drzwi do kariery. Ukończenie szkoły Biar Beauty Group daje również możliwość zdobycia tytułu i certyfikatu Trenera Wizażu. Nasi absolwenci mieli już okazję pracować z nami przy wielu ciekawych i interesujących projektach m.in. brali udział:

 • W programie Ach co to był za ślub i Fotorodzinaka, tworzonym przez Justynę Steczkowską dla Polsat Cafe.
 • Przy kampanii reklamowej dla Mohito, Bielenda.
 • W pokazie mody m.in. dla MaxMara Weekend, Pinko, Liu Jo, Tru Trussardi, Versace Collection, Casadei, Potis&Verso, Missoni, William Sharp.
 • W sesjach reklamowych dla: Glamour, Tina, Olivia, Kobieta i Życie, ELLE, InStyle i wielu innych.
 • W sesji zdjęciowej organizowanej dla renomowanej marki odzieżowej Laura Guidi i Mohito.
 • W Wyborach Miss Moraw i Śląska, nasze absolwentki były odpowiedzialne za wykonanie makijaży dla wszystkich kandydatek.
 • W sesji zdjęciowej organizowanej dla magazynu Fryzury i Makijaże Ślubne.
 • W projekcie filmowo-fotograficznym zorganizowanym dla studentów rocznej szkoły „Wielkie wyjście” w którym nasi studenci stylizowali, malowali i czesali modelki pod okiem naszych trenerów. Efekty sesji ukazały się na naszym kanale youtube oraz w Beauty Forum.

Dodatkowo nasi studenci, którzy odbyli dwudniowy blok szkoleniowy ze stylizacji fryzur będą mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, gdzie pod okiem wykwalifikowanego stylisty fryzur wykonają fryzury modelkom i zdobędą nowe doświadczenie.

Poznaj więcej szczegółów praktyk, oraz aktualne wydarzenia.

Rekomendacje i profesjonalizm

Posiadamy rekomendację za autorski program nauczania i wyróżnienie za profesjonalizm oraz wysoką jakością usług szkoleniowych przez miesięcznik Uroda i InStyle.

Grupa stylistów i wizażystów Biar

Kadra Biar Beauty Group to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy biorą udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z życiem Fashion i Beauty jak i również są wykładowcami na wyższych uczelniach na terenie całego kraju. Team tworzą specjaliści z których porad regularnie korzystają największe gwiazdy polskiego show biznesu. To eksperci o ugruntowanej pozycji zawodowej. Razem z nimi stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i perfekcjonizm. Pedagodzy szkoły zapewniają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz innowacyjne materiały dydaktyczne.

Szeroki wachlarz kosmetyków i atrakcyjne rabaty?

Szkoła zapewnia naszym studentom pracę na szerokiej gamie prestiżowych i profesjonalnych produktach m.in. NYX, Mac, Smashbox, Make Up For Ever, Kryolan, Lancome, Chanel, Dior, Inglot, Revlon, Sephora i innych. Tak szeroki wachlarz kosmetyków zawdzięczamy naszej niezależności. Jako szkoła nie wiążemy się z żadną firmą kosmetyczną pozwala to naszym studentom podnosić umiejętności poprzez poznawanie zróżnicowanej gamy kosmetyków do wizażu, a co za tym idzie zwiększyć świadomość i umiejętności jako profesjonalny wizażysta. Nie ograniczamy się do kilku marek!

Szkoła zapewnia atrakcyjne rabaty dla uczestników szkoły na zakup produktów oraz pomaga zbudować w profesjonalny sposób kufer wizażysty.

Portfolio

W trakcie trwania nauki szkoła organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe, które będziesz mógł wykorzystać do własnego portfolio. Trzy z nich to prace wykonanych makijaży, jedna to profesjonalna sesja wraz z pełną stylizacją i fryzurą – Ta właśnie sesja zdjęciowa jest połączeniem pracy nad własnym portfolio i udziałem w profesjonalnej sesji zdjęciowej w której będą uczestniczyć fryzjerzy i styliści, specjalizujący się w pracy przy sesjach zdjęciowych dla najlepszych magazynów modowych. Przy tej sesji będziesz mieć niepowtarzalną okazję uzyskać zdjęcie do port folio zarówno z makijażu jak i z stylizacji, oraz zobaczyć jak wygląda prawdziwa, profesjonalna sesja zdjęciowa. Dodatkowo będziesz mieć możliwość uczestniczenia w sesji zdjęciowej dla magazynu „Ślubne fryzury i makijaże”, gdzie wybrane prace zostaną opublikowane i podpisane imieniem i nazwiskiem.

Idealne rozwiązania

Wykładowcy Szkoły to eksperci magazynów urodowych oraz jurorzy mistrzostw makijażu. Ogrom wiedzy przekazywanej absolwentom przez najlepszych ekspertów sprawia, iż studenci wyróżniają się umiejętnościami na tle innych osób zajmujących się stylizacją i wizażem.

 • Każdy nowo omawiany makijaż jest przedstawiany na modelce i szczegółowo omawiany technicznie krok po kroku.
 • Każda stylizacja jest omawiana w formie study case jako praktyczne podejście do stylizacji.
 • Szkoła mieści się w prestiżowej dzielnicy i o wysokim standardzie. Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy samej szkole bez dodatkowych opłat.
 • Zajęcia odbywają się w salach klimatyzowanych. Zapewniamy kawę, herbatę, napoje, ciasto i ciepły posiłek w ciągu dnia.
 • U nas nie tracisz czasu na notatki, otrzymujesz szczegółowy podręcznik z kompletnymi informacjami, takie rozwiązanie pozwala na praktyczne prowadzenie zajęć.
 • Zapewniamy pełny profesjonalny zestaw pędzli do makijażu, multimedialne prezentacje, dostęp do branżowej literatury, dogodne formy płatności.

Sukces

Absolwenci szkoły to osoby chętnie zatrudniane przez pracodawców. Uzyskanie świadectwa ukończenia szkoły Biar Beauty Group zwiększa możliwość zdobycia pracy. Szkoła również pomaga w zdobyciu pracy. Po ukończeniu szkoły masz możliwość ukończenia kursu, który przygotuje Cię do prowadzenie zajęć z wizażu. Możesz poszerzyć swoje umiejętności i zostać certyfikowanym Trenerem Wizażu

Prestiż i wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy wieloletniej naszej pracy i ciągłym doskonaleniu szkoleń oraz współpracy z najwybitniejszymi specjalistami w branży beauty i fashion. Najlepsze firmy kosmetyczne doceniły nasz profesjonalizm oraz wysoko wyszkolonych absolwentów, dlatego też zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc w rekrutacji, a my chętnie polecamy naszych absolwentów.

LVL – lifting rzęs – wsparcie dla studenta

Każdy student otrzymuje pakiet do wykonania aplikacji LVL-lifting rzęs oraz przeprowadzony zostaje profesjonalny pokaz.

LVL – lifting rzęs to przełomowa technika stylizacji naturalnych rzęs – HIT NA ŚWIECIE. Podkręcone i wydłużone rzęsy bez użycia maskary czy aplikacji sztucznych rzęs. To efekt nowego zabiegu LVL Lashes– wyjątkowej metody trwałego podkręcenia rzęs. Dzięki niej są one pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte. Zabieg jest polecany przez światowych sławy wizażystów m.in. przez Lisę Eldrige.

Lisa to światowej sławy wizażystka, która pracowała z najlepszymi fotografami, stylistami i osobami zajmującymi się branżą beauty i fashion. Malowała między innymi Cameron Diaz, Liz Hurley, Kate Moss, Demi Moore i Cate Blanchet.

Zobacz szczegóły LVL – lifting rzęs.

Pakiet starcza na 45 aplikacji, średnia cena zabiegu wynosi 160 PLN, więc pakiet daje obrót 7200 PLN!

Aplikację można wykonywać zarówno na siedząca jak i na leżąco więc LVL – lifting rzęs możesz wykonać nawet u klienta.

Jeżeli chcesz odnieść sukces, uczyć się od najlepszych specjalistów, zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności, być absolwentem prestiżowej szkoły Agnieszka Broda School of make up to ta szkoła jest idealna dla Ciebie.

Hit 2017 dla makijażystek – Brow Design – zaprojektuj swoje brwi!


Pozycja konieczna dla osób chcących uzyskać perfekcyjne rezultaty stylizacji brwi nie wdrażając permanentnych sposobów stylizacji!