»

Szkolenie makijaż indywidualny

Spotkanie „Oko w Oko” czyli nauka makijażu indywidualnego

Spotkanie poświęcone pasji jaką jest makijaż. Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja dokonania przeglądu kosmetyczki oraz doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb. Propozycje makijaży, dziennych czy wieczorowych, zostaną przećwiczone pod okiem wizażystki na trzech rodzajach produktów: profesjonalnych, selektywnych lub premium – w zależności od potrzeb Klientki. Podczas nieformalnego spotkania dowiesz się jak sprawić, by makijaż był zawsze nieskazitelny. Poznasz makijażowe sztuczki, jak również rozpoznasz typ swojej urody i nauczysz się podkreślać jej walory. Podczas szkolenia rabat na zakup produktów. Jeżeli chcesz możesz odbyć szkolenie z koleżanką (opłata w cenniku jest opłatą za osobę).

Rodzaje szkoleń, czas trwania i ceny:

Rodzaj: Czas trwania: Cena:
Szkolenie indywidualne 5/6 godzin lekcyjnych 550 PLN
(główny trener)

650 PLN
(mistrz A. Broda)

Zapisz się już dziś na szkolenie makijaż indywidualny! Zadzwoń: +48 603 270 619, napisz: info@biarbeauty.com, lub wpadnij do nas i zrób to osobiście.
Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!