»

Zespół

Poznaj nas!


Agnieszka Broda

Agnieszka Broda

Absolwentka filologii angielskiej – mistrz wizażu, pedagog, właściciel i dyrektor kreatywny Biar Beauty Group (niepublicznej szkoły makijażu), prywatnie mama Mateusza i Kai.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy wizażystki poparte wiedzą zdobytą podczas nauki w prestiżowych szkołach makijażu w Polsce i Wielkiej Brytanii. Laureatka wielu nagród: dwukrotna rekomendacja miesięcznika Urody za autorski program szkoły makijażu wyróżniający się profesjonalizmem oraz wysoką jakością usług, rekomendacja In Style, liczne nagrody, statuetki, wyróżnienia w zakresie stylizacji rzęs. Wprowadziła i propaguje w Polsce metodę przedłużania i zagęszczania rzęs brytyjskiej marki Nouveau Lashes, Let’s Go (Blink & Go) oraz LVL by Nouveau Lashes.

Jako ceniona stylistka i doradca wizerunku stała się również ekspertką medialną współpracując z Justyną Steczkowską na planie programów Ach, co to był za ślub, Fotorodzinka, pracując na planie teledysku Aleksandry Nieśpielak czy jako ekspert stylizacji rzęs w programie S.O.S dla Urody. Współpracowała z Giną Brook ( makijażystką: Madonny, Kim Kardashian, Naomi Campbell, Victorii Beckham) dla Intraceuticals. Autorka makijaży Edyty Olszówki dla marki Bielenda, Mohito – kampania na rok 2014 – sesja z blogerkami: Jessica Mercedes, Jestem Kasia, Charlize Mystery. W makijażu jej autorstwa prezentowało się wiele postaci ze świata show biznesu: Justyna Steczkowska, Edyta Olszówka, Kasia Cerekwicka, Marcelina Zawadzka, Kasia Tusk, Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Joanna Koroniewska, Joanna Horodyńska, Anna Wendzikowska, Magdalena Wałęsa, Ada Szulc, Aleksandra Nieśpielak, Izabela Małysz, Anna Maruszeczko, Katarzyna Plichta- Szwarc, Tomasz Kot, Olivier Janiak, Jarosław Szado, Andrzej Wierzbicki, Tomasz Szmidt.

Jako ekspert współpracuje z prasą kobiecą i kosmetologiczną, m.in. In Style, Elle, Uroda, Glamour, Grazzia, Joy, LNE, Beauty Forum. Udziela również porad w zakresie wizażu jako ekspert tygodnika Tina. Makijaże stworzone przez Agnieszkę Brodę często stanowią oprawę pokazów mody oraz sesji zdjęciowych pojawiających się w kolorowych magazynach: Uroda, Elle, Glamour, Tina, Olivia, Uroda Życia, Viva, Cosmopolitan, Joy, Avanti, Kobieta i Życie,  zarówno w Polsce jak i w Paryżu czy Pradze.

Oprócz prowadzenia własnej szkoły makijażu wykładowca na Wydziale Kosmetologii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, gdzie również jako promotor, prowadzi zajęcia z tematyki: makijaż, dress code czy savoir vivre. Jest też jurorką mistrzostw makijażu, stylizacji rzęs. Cyklicznie organizuje warsztaty wizażu z magazynem ELLE, Samo Zdrowie. Kocha swoją pracę, zajęcia prowadzi z pasją i entuzjazmem, z zapałem dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny technik makijażu. Potrafi wprowadzić kreatywną atmosferę podczas szkoleń. Ceniona za profesjonalizm i zaangażowanie. Dużo wymaga od siebie oraz swojego zespołu. Umiejętności i talent stale rozwija poprzez projektowanie biżuterii, odzieży, a także zainteresowania związane z architekturą.


Marta Wiola

Marta Wiola

Pedagog, trener, makijażystka i stylistka rzęs. Czynnie działająca pasjonatka makijażu obsługująca sesje zdjęciowe brandów odzieżowych i kampanii reklamowych. Na co dzień pracująca przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych topowych fotografów na śląsku. Mówią o niej mistrzyni kreski gdyż nie boi się graficznych linii w każdym wydaniu, a swoją wiedzą i doświadczeniem na ten temat dzieli się z kursantkami Biar Beauty Group m.in. na zajęciach Kociego Oka. Praca jako trener sprawia jej ogromną satysfakcję, a dzielenie się z innymi gromadzonym przez lata warsztatem technicznym sprawia jej ogromną przyjemność. Cierpliwa perfekcjonistka znakomicie odnajduje się również w pracy z Pannami Młodymi, które z zaufaniem powierzają się jej ręce w tym wyjątkowym dniu. Potrafi wydobyć piękno u każdej klientki o czym może świadczyć przepełniony zapisami kalendarz na sezon ślubny. Obsługuje pokazy mody, maluje do teledysków a jej prace ukazywały się w prasie m.in. Claudia, Viva i Avanti. Makijaż wypełnia większą część jej życia jednak odnajduje czas by rozwijać się również w zakresie aplikacji rzęs. Podąża za światowymi trendami związanymi ze stylizacją oka i udoskonala poznane metody przedłużania i zagęszczania rzęs aby dzielić się swoimi technikami z kursantkami.


Konrad Szymański

Konrad Szymański

Człowiek wielu pasji, absolwent socjologii mediów i filologii angielskiej. Lubi kierować ludźmi, więc podyplomowo ukończyl również Międzynarodowe Studia Menadżerskie organizowane przez University of London. Wielbiciel sztuki, esteta, perfekcjonista. Odkąd pamięta pasjonował się formą i kolorem. Wymarzony zawód architekta zamienił na kreowanie wizerunku, zarówno w ubiorze, jak i wizażu. Doświadczenia zawodowe zbierał w Wielkiej Brytanii, pracując m.in. jako konsultant ślubny dla 4-gwiazdkowego hotelu oraz w Polsce, jako menadżer salonu SPA. Swoją przygodę z makijażem i stylizacją rozpoczął w Agnieszka Broda School of make up. Wiedza i doświadczenie zdobyte tam pozwoliły mu pracować nie tylko z klientkami indywidualnymi, ale również na współprace przy tworzeniu różnego rodzaju projektów. Z ramienia Szkoły uczestniczył w odcinku programu Justyny Steczkowskiej kręconym na potrzeby Polsat Cafe. Później współpracował ze znanymi projektantami, m.in. z Maciejem Zieniem, Kamilem Sobczykiem, Agnieszką Ścibior, fotografami, m.in. z Davisem Factorem – międzynarodowej sławy fotografem gwiazd, czy makijażystami – Will’em Malherbe oraz Lori Taylor Davis. W jego makijażach można było nie raz zobaczyć modelki podczas Silesia Fashion Look oraz Sephora Trend Report. Współpracował przy tworzeniu wielu lookbooków, sesji wizerunkowych, ślubnych i reklamowych. Wrodzona łatwość nawiązywania kontaktów oraz chęć do przekazywania wiedzy umożliwiły mu rozwijanie swojej ścieżki kariery także w kierunku szkolenia innych.

Jako pedagog i trener stworzył i prowadzi Warsztaty kreatywne w Agnieszka Broda School of make up. Studenci Agnieszka Broda School of make up mogą również spotkać się z nim podczas zajęć z Analizy kolorystycznej, Makijażu Kamuflującego bądź Makijażu Kreatywnego. Oprócz tego reprezentuje Agnieszka Broda School of make up jako wykładowca na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, gdzie zajmuje się przybliżaniem studentkom kosmetologii zasad Dress Code’u .Obecnie jako trener-wizażysta oraz manager regionu pracuje również dla międzynarodowej marki kosmetycznej, co pozwala mu na bezpośredni kontakt z wieloma utalentowanymi młodymi wizażystami oraz poznanie potrzeb klientek indywidualnych.

Prywatnie zajmuje się projektowaniem wnętrz, które pozostaje jego niespełnioną pasją. Wciąż próbuje znaleźć czas na uprawienie sportu. Uwielbia podróżować, późno chodzi spać i nie wychodzi z domu bez śniadania.


Agnieszka Krajewska

Agnieszka Krajewska

Absolwentka antropologii kultury na kierunku Kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego – antropolog, stylistka, wizażystka, kreatorka i pasjonatka mody.

Od kilkunastu lat zajmuje się stylizacją i wizażem. Drogę zawodową rozpoczęła w firmie COTY pracując jako wizażystka, szkoleniowiec i specjalista ds. produktu. Pasje związane z wizażem i stylizacją pogłębiała na licznych kursach w tym w prestiżowej Szkole Makijażu i Stylizacji Biar Beauty Group Agnieszki Brody w Katowicach, gdzie obecnie prowadzi zajęcia i warsztaty ze stylizacji.

Specjalizuje się w osobistej stylizacji będąc ekspertką w dziedzinie metamorfozy, kooperuje z agencjami eventowymi przy okazji różnych wydarzeń o tematyce modowej, uczestniczy w sesjach fotograficznych a także przy nagraniach filmów reklamowych. Prowadzi szkolenia i zajęcia z zakresu wizerunku w biznesie i savoir vivre’u dla licznych firm. Jako pasjonatka mody nieustannie zgłębia jej tajniki, „chodząca encyklopedia wiedzy o modzie” tak mówią o niej absolwentki szkoły, żadne zagadnienie z tej dziedziny nie jest jej obce, nic nie umknie jej uwadze! Wulkan energii- przez co jej zajęcia nigdy nie nużą, ciekawość świata i otwartość na ludzi budują atmosferę wzajemnego zrozumienia , bezustannie zaskakuje nowymi pomysłami a przy tym pełen profesjonalizm dzięki któremu szkolenia są zawsze na najwyższym poziomie. Obecnie przygotowuje duży projekt modowy, który już niebawem ujrzy światło dzienne. Dodamy tylko, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu.


Anna Ziemlewska

Anna Ziemlewska

Absolwentka Politechniki Śląskiej. Zanim pojawiła się w Biar Beauty wykonywała pracę ze skrajnych dziedzin. Prowadziła biura dentystyczne w Londynie, Chicago. Przeprowadzała prezentacje na oddziałach szpitalnych. Odnosiła sukcesy jako przedstawiciel w różnych branżach. Natomiast od zawsze chciała malować i 30 urodziny skłoniły ją do spełnienia marzeń. Ukończyła szkołę wizażu Agnieszki Brody z najwyższym stopniem i w tej dziedzinie realizuje się w 100%. Uczestniczyła w wielu eventach makijażowych w całej Polsce, min Targi ślubne w Warszawie, pokazy mody z Joanną Horodyńską. Tworzyła pierwszą okładkę Modnego Śląska i miała publikacje w magazynie Fryzury i Makijaże ślubne, Avanti. Koordynuję prace kursantek na wyjazdach poza szkolnych i dba o każdy szczegół .
Ekspert z dziedziny perfekcyjnych brwi i rzęs. Prowadzi warsztaty z Brow Design i zajęcia z marketingu opierając je na swoich wieloletnich doświadczeniach z klientami . Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i mieć wszystko pod kontrolą. Poukładana i dbająca o każdy szczegół zarówno w pracy jak i w życiu. Optymistka wstająca o świcie. Docenia piękno każdej kobiety i najważniejsze dla niej jest samopoczucie Pań w jej makijażu.


Kinga Kolasińska

Kinga Kolasińska

Profesjonalna wizażystka-szkoleniowiec, Mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym, Wicemistrzyni Polski w makijażu ekstrawaganckim,finalistka Mistrzostw Świata. Jej pracę można było zobaczyć na wystawie w Nowym Yorku, zorganizowanej z okazji 10-lecia największych targów makijażowych na świecie The Makeup Show oraz wydanej specjalnie z tej okazji książce. Kinga pracowała jako wizażystka marki Bobbi Brwon oraz Inglot a obecnie jest związana z polska marką Affect Cosmetics. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykreowała swój własny styl pracy. W jej sercu jednak najwięcej miejsca zarezerwowała dla makijażu artystycznego i fotograficznego. Swoje edytoriale tworzy min, dla topowego magazynu dla wizażystów Make Up Trendy. Od wielu lat Kinga szkoli się u samych najlepszych wizażystów polskich i zagranicznych min: Eduardo Ferreira, Ewa Gil, Covrig Silvia, Magdalena Zięba, Katarzyna Zielińska, Magdalena Atkins, Paweł Bik, Lan Nguyen-Grealis, Beata Bojda, Tatyana Dyakova, Neill Gorton Prosthetics Studio. Obecnie Kinga pracuje przy wielu sesjach fotograficznych dla znanych marek, prowadzi pokazy i szkolenia, współpracuje z markami kosmetycznymi a wolnym czasie uwielbia fotografować. Jak twierdzi w makijażu liczy się serce, pasja, wytrwałość oraz otwartość umysłu. Teatr, opera, podróże, książki, wystawy to podstawa jej zawodowego życia, dzięki którym tworzy. Na swoich zajęciach uczy nie tylko technik makijażu, trików ale też podpowiada gdzie i jak szukać inspiracji , jak stworzyć swój niepowtarzalny styl, którędy pójść, gdzie zapukać aby spełnić swoje marzenia. Prywatnie Kinga uwielbia gotować i jeść. Kocha zwierzęta szczególnie konie.


Patrycja Szczepańczyk

Patrycja Szczepańczyk

Energiczna gaduła, która kocha piękno i kieruje się natchnieniem. To urodzona estetka, a przydomku artysty z pewnością nie można jej odmówić. Projektowanie ciuchów zamieniła na kreatywne modelowanie cięciem. Stylizowanie fryzur stało się jej pasją, którą nieustannie rozwija. Zawsze chciała mieć realny wpływ na wygląd ludzi. Jej nieprzeciętne i oryginalne fryzury jak i stylizacje często są inspiracją dla odważnych kobiet.


Adam Ślipko

Adam Ślipko

Fryzjerstwem zajmuje się już 17 lat a inspiracje czerpie ze świata mody jak i z najnowszych trendów londyńskich. Lubi rzeźbić we włosach, dlatego też z pasją wykonuje nie tylko zawód fryzjera ale również instruktora dla marki Maniewski Academy. Na co dzień pracuje w firmie Maniewski w Katowicach, gdzie stara się wydobyć to co najpiękniejsze z kobiety i nie tylko…. Do tej pory miał możliwość pracować w salonie jak i również na sesjach zdjęciowych prestiżowych magazynów m.in. dla Viva, Gala, Avanti, Świat Kobiet oraz przy teledyskach dla Gosi Andrzejewicz, Magdy Steczkowskiej i wielu innych. Brał udział w projekcie Sylwester Live dla TVN w którym stylizował fryzury najbardziej znanych wokalistek. Jego stylizacje fryzur zdobiły pokazy mody m.in. Paprocki&Brzozowski, Nataszy Pavluchenko i wielu innych. Stylista Fryzur Adama Małysza, Alicji Bachledy Curuś, Joanna Chorodyńskiej, Anny Dymnej, Doroty Segde, Ady Szulc, Sonii Bohosiewicz, Mai Bohosiewicz, Natalii Szroeder. Współpracował przy kampanii reklamowej billboardowej dla Miasta Kraków. Świat fryzur inspirował go od najmłodszych lat, jest to jego pasja i dlatego uwielbia przekazywać każdemu wiedzę najlepiej jak tylko potrafi z pasją i zaangażowaniem.


Magda Pieczonka

Magda Pieczonka

Ekspert w dziedzinie makijażu. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła kończąc pierwsze szkolenie z makijażu w Biar Beauty.
Doświadczenie zdobywała wiele lat podczas szkoleń, produkcji filmowych, telewizyjnych, tworząc makijaże gwiazd, wpływając na kształtowanie wizerunku osób publicznych i wielu Polek. Na co dzień udziela porad w programach śniadaniowych takich jak: Pytanie na Śniadanie TVP2. Jej makijaże możemy zobaczyć w wielu show TV Taniec z Gwiazdami Polsat, Twoja Twarz Brzmi Znajomo Polsat, The Voice of Poland TVP2, i Sposób Sablewskiej na Modę TVN Style gdzie odmienia oblicza Polek.
Jej klientkami są m.in. Maja Sablewska, Doda, Izabela Janachowska, Agnieszka Jastrzebska, Kate Ross, UlaChincz, Edyta Pazura, Natalia Siwiec, Marcelina Zawadzka….
Prowadzi swój kanał YT „Magdalena Pieczonka” w całości poświęcony makijażom.
Jako gość specjalny prowadzi warsztaty z makijażu w rocznej szkole makijażu: Sekrety makijażu gwiazd – sztuka przemiany.

Na zajęcia mogą również zapisać się wszystkie osoby, które chcą zobaczyć jak pracuje Magda.

Metoda Objętościowa NouveaLashes SVS

Eksluzywna metoda stworzona przez Nouveau Lashes SVS (Speed, Volume, Style) jest rewolucją w dotychczasowej technice objętościowej.

Sprawdź szczegóły!